anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

skad ta opłata?

MAMY ROZWIĄZANIE!
desire32
#9 Pomysłodawca#

miałam  smata/ teraz nie zakupiłam na nowy miesiąc  tzn kwiecien / smarta od grudnia około 15 tego    prywatne konto  0  zprzedaży i mam naliczone 3 zeta za luty    3 zeta za marzec     za co??

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

no paczam i widzę że  kwota   0,00  saldo - 3,00

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

za to że zakupy robie na allegro???

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@desire32   Pewnie jakaś stara zaległość.  Rozwiń historię operacji i kliknij Wszystko.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

no w historii pusto nie ma zaległosciod 4 lat na biezaco

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@desire32  

To nie wiem 😊  Może jutro sprawdzi @la_nika  albo @mr_oma i będziemy mądrzejsze.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

@Kaliope_Brzeg  serio? skoro allegro mi wysyła takie "coś"to chce wiedzieć poco za co i dlaczego.wiem że późna pora    doczekam do jutra i hope :)))

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@desire32  Ale, że co serio? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

niżej napisałam

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@desire32 Może być to opłata naliczona ponad 4 lata temu za wystawienie albo sprzedaż czegoś. Upominają się co miesiąc jak kwota do zapłaty przekroczy 10 zł. Jak nie przekroczy to proszą raz na kilka lat o wpłatę tej mniejszej zaległości, Ciebie teraz proszą o wpłatę tych 3 zeta. Ze smartem nie ma to nic wspólnego.

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

ok  tydzień temu nie było  tego alertu info czy jak jak to zwał dzisiaj wyskoczyło  kupuje duzo i widziłałabym ten monit

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

w sumie powinnam być poinformowana skad ta opłata nie jeden kliknie zapłac dla swietego spokoju   ..poprosze o odpowiedź  kogoś z allegro

 

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@desire32 moderatorzy śpią o tej porze 😴 cierpliwościii...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@desire32 już wyjaśniam, przepraszam, że czekałaś. Są to opłaty za promowanie trzech ofert wystawionych na Allegro Lokalnie, które zostały naliczone kolejno: 19.01 - 1zł, 22.01 - 1zł oraz 23.01 - 1zł. Czy teraz wszystko się zgadza? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów