anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart a darmowy zwrot przesyłki niestandardowej

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, jak to jest z darmowym zwrotem w ramach Smarta/u? Czy jeśli sprzedawca umożliwia darmową dostawę kurierem w ramach Smarta/u, to czy oznacza to również darmowy zwrot kurierem? Aukcja ma opcję darmowej przesyłki smart, ale w zakładce zwroty jest informacja "na własny koszt". To w końcu smart obejmuje darmowe zwroty czy nie?

Moje obawy tak naprawdę dotyczą faktu, że przedmiot który chcę kupić ma niestandardowe wymiary (2,5m - listwy przypodłogowe) i obawiam się, że zwrot na własny koszt będzie po prostu kosmicznie drogi.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@skakanka_86 sprawdź konkretnego przewoźnika jakiego ma sprzedawca w smarcie, jak ma darmową dostawę w smarcie to ma i darmowy zwrot 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

 

Zwroty DPD przymuje PP, ale mam obawy o przyjęcie przesyłki o wymiarach 2,5m 

zwrrrr.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli będzie problem, napiszesz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e i Allegro umożliwi Ci bezpłatny zwrot.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@skakanka_86 to już nie twój problem, Ty za to nie płacisz, przyjmą i zaznaczą gabaryt 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

skakanka_86 Chcesz kupić żeby zwrócić?

oznacz moderatorów

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Chcę kupić i nie martwić się o zwrot, jeśli listwy okażą się kiepskiej jakości.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

skakanka_86 Nie możesz zapytać sprzedawcę na temat Smartu?

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

skakanka_86 w ramach smart bedziesz mial zwrot darmowy, informacja "na własny koszt" dotyczy osób które nie mają smarta. Te osoby jełsi odstąpią od umowy muszą pokryć koszty zwrotu

oznacz moderatorów