anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMSy weryfikujące płatności

srocia6677
#1 Nowicjusz#

Próbuję dokonać zakupu towaru. Pomimo wcześniejszych zakupów mam blokadę w postaci niemożliwości dokonania zakupu przez przez brak potwierdzenia płatności przez wiad weryfikującą SMS, każda wymówka jednoznaczna z lizaniem **piiip** dla pisu 🙂 zadna wiad sms nie dociera na moj nr tel.... ***** *** tyle ode mnie ......... ..... 🙂 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

srocia6677
#1 Nowicjusz#

Człowiek płaci usługę smart, ale nie może zakupić sprzętu, bo firma wspiera reżim 🙂 polecam sznur nie usługi online 🙂 Polityka zawsze idzie z zarobkiem, ale bez przesady .....

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

wtf

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Dzięki za info. Jakieś pytanie masz? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@srocia6677   Zastanów się co piszesz,  jeżeli  nie docierają  sms'y   to  znaczy  że  albo  zgłosiłaś  do Allegro inny numer tel.  albo masz  w jakiś sposób zablokowane  sms'y  w telefonie.

I tyle,  pisanie głupot  nic  tu nie  zmieni

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Mnie bardziej zastanawia, w którym miejscu allegro wymaga weryfikacji płatności poprzez sms. Zapewne chodzi o sms-a z banku i to zapewne tam jest podany nieaktualny nr telefonu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere   Chyba o weryfikację logowania  lub  potwierdzenie przelewu 1.01 zł

Banki  tego wymagają,  a może jeszcze  coś innego jest na  rzeczy?

ps.  Gratuluję  tytułu.  Automat  wyliczający  zasługi został naprawiony (chyba ?)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@srocia6677 Skontaktuj się proszę w tej sprawie ze swoim bankiem, ponieważ SMSy potwierdzające płatność z Twojego rachunku nie mają żadnego związku z Allegro. Jeśli chciałbyś natomiast zmienić swój numer telefonu przypisany do Twojego konta w naszym systemie, możesz to zrobić w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@srocia6677 Czy sms z banku potwierdzają czy nie możesz ustawić na stronie swojego banku, przez internet.

oznacz moderatorów