anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kurierem z pakietem smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Silene
#1 Nowicjusz#

Witam,

sprawdzając metody zwrotu u sprzedawcy, którego ofertą jestem zainteresowana natrafiłam na zapis, który budzi moje wątpliwości - chodzi o koszt zwrotu w przypadku, gdy wybrałabym opcję dostawy kurierem DPD. Opis wskazuje, że w tym wypadku powinnam sama pokryć koszt, ale jest pod tą opcją również napis "za darmo z pakietem smart", czyli jednak ewentualny zwrot byłby darmowy jeśli posiadam pakiet? Nie chciałabym wybrać tej opcji, aby po fakcie okazało się, że jednak pakiet tego nie obsługuje, a "mój" sprzedający nie posiada opcji kuriera inpost, w drogę wchodzi tylko paczkomat lub kurier DPD.

Przechwytywanie.PNG

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

Silene tak z pakietem ,,smart ,, wszystkie zwroty są darmo . Są dwa zapisy jeden z nich dotyczy zwrotu bez ,,smarta ,,

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Silene Tak, zapis w zakładce Zwroty jest przedstawiony w taki sposób, że może budzić wątpliwości, ponieważ w rubryce "zwrot" wszędzie jest poniżej "na własny koszt". Jeśli masz tam "za darmo z pakietem Smart", wtedy zwrot z darmową dostawą Smart też jest darmowy. Tu masz opisane metody zwrotu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

oznacz moderatorów
Silene
#1 Nowicjusz#

@xyz96 @kostas11 @mdrogeria  Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Silene jeśli zamówisz DPD w samrcie ( w koszyku musi być oznaczone )  masz darmowy zwrot ( pocztą polską ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów