anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez allegro odpłatne

iwaok
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam Smart po zakupie trzech produktów odesłałam jeden teraz muszę odesłać drugi jak to zrobić płatnie bądź bez płatnie nie widzę funkcji zapłać ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@iwaok, dla jednej transakcji wygenerujesz jeden kod zwrotu/jedną etykietę (jeden darmowy zwrot). Natomiast powinnaś mieć możliwość skorzystania z płatnego zwrotu Allegro Paczkomaty InPost. W tym celu przejdź do zakładki Moje zakupy i przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły zakupu], a następnie [zwróć zakup].

mr_oma_0-1647858446375.pngWyświetlimy Ci listę metod - możesz z niej wybrać Allegro Paczkomaty InPost.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@iwaok 
Termin odesłania każdej z rzeczy otrzymanych jedną przesyłką jest taki sam.
Do jednej przesyłki SMART! z dostawą przysługuje jedna przesyłka SMART! do zwrotu - należy zachować rozsądek i ostrożność w korzystaniu ze swoich uprawnień bo wiąże się to również z obowiązkami (w tym: z obowiązkiem odesłania rzeczy).
Płatne przesyłki nadajesz normalnie - u wybranego przez Siebie przewoźnika.
Na Allegro na razie nie ma takiej opcji (ale podobno jest planowana w przyszłości).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każda metoda jest dobra, nie musisz robić zwrotu przez zakładkę, wystarczy że poinformujesz sprzedającego o zwrocie i nadać w dowolny sposób.

oznacz moderatorów