anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot w oficjalnym sklepie Allegro tylko za kurierem DPD, a nie tak jak chciałem przez paczkomat

konto zamknięte
Nie dotyczy

Piękny i cudowny SMART ! Na początku wielki wybór sposobów dostawy , który skurczył się na kilku opcji . 

Teraz dla prywatnych sprzedających nie dostępna opcja Smart Kurier 😞 

A ostatnio NOWOŚĆ  - totalny WAŁ : opisze dokładnie .

KUPIŁEM Wkrętarkę od użytkownika SKLEP ALLEGRO ( czyli oficjalny sklep Allegro ) , jako że często nie tylko sprzedaje to również kupuje ... znam na pamięć procedurę , szablony , grafikę i formularze ... 

A TU NIESPODZIANKA !!! Sklep Allegro ma wszystko inne , ładniejsze , prostsze . No ale ... to jeszcze nic . Zamówiłem sprzęt przez SMARTA z darmową przesyłką i jak to w smarcie bywa z darmowym zwrotem : metoda dostawy PACZKOMAT . Przychodzi towar i stwierdziłem że to badziewie więc : KLIKAM zwrot towaru i tu niespodzianka : opcja zwrotu TYLKO KURIER DPD !!!  Zakładam spór na Allegro z Allegro - fajne NIE ! I dowiaduje się że kurier przyjedzie po przesyłkę między godziną 9 rano a 16 *** proszę oczekiwać ! 

 PROSZĘ WAS oceńcie SAMI czy to nie kolejny WAŁ ! Po to wybieram paczkomat by przez paczkomat zwrócić - ale problem polega że tak ma TYLKO PAN ALLEGRO ! PATOLOGIA !!!

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte ja bym im wy...ł SOCZYSTEGO NEGATYWA. Masz prawo do subiektywnej opinii, jak to żywiołowo podkreślają sami pracownicy Allegro.

A jak z tym zwrotem, że tylko kurier jest możliwy? Przecież skoro brałeś paczkomat Allegro to tam jest ZAWSZE darmowy zwrot. Nawet jak nie ma SMART.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte  a oni usuną sobie tego negatywa, jeszcze zanim skończyłbyś go pisać😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

oczywiście * w końcu SĄ SĘDZIAMI w WŁASNEJ SPRAWIE ! 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte poczytałem sobie ich negi. Widzę, że mają słabą obsługę.

Poza tym, wyłapałem już aukcje niezgodne z regulaminem (ale co tam, ich sklep więc im wolno). Jak mi się zacznie nudzić albo oni mnie zaczną męczyć, to zacznę je zgłaszać. Ciekawe czy sami sobie będą je usuwać.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte nie będą usuwać ani poprawiać, za to będą ci wmawiać, że źle interpretujesz regulamin😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte ale przy paczkomacie jest zwrot paczkomatem, a zamawiając DPD jest zwrot pocztą 🙂

Skąd zwrot w smarcie DPD ???

 

Wprowadzają klienta w błąd są dwie opcje 🙂

Zakładka zwrot

Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Paczkomaty 24/7
na koszt sprzedającego
za darmo z pakietem
 

 

Jakie poniosę koszty zwrotu produktu? 0 zł, jeżeli skorzystasz z naszego bezpłatnego kuriera. W tym celu:

  • wypełnij nasz formularz zwrotu umieszczony na stronie: allegro.pl/sklep/zwrot
  • umów na nasz koszt kuriera DPD
  • przekaż paczkę kurierowi
________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no właśnie Allegro na swoim sklepie rządzi się swoimi prawami . Ale NAPEWNO nie odpuszczę i nie nadam zwrotu przez DPD  - to jest OSZUSTWO !  

Zmieniają zasady SMARTA - pod siebie ! 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte ale czytałeś zakładkę zwrot ?

Jakie poniosę koszty zwrotu produktu? 0 zł, jeżeli skorzystasz z naszego bezpłatnego kuriera. W tym celu:

  • wypełnij nasz formularz zwrotu umieszczony na stronie: allegro.pl/sklep/zwrot
  • umów na nasz koszt kuriera DPD
  • przekaż paczkę kurierowi
________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie korzystałem z KURIERA tylko z paczkomatu . 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

na aukcji jest tak : 

dostawa / zwrot
Paczkomaty 24/7
na koszt sprzedającego za darmo z pakietem SMART 

 

 
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  wiem dlatego pisałem że mają dwie opcje, a jak dokonywałeś zwrotu 

  1. Przejdź do zakładki Kupione.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły].

Czy 

allegro.pl/sklep/zwrot

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

kostas11  - do czego zmierzasz ... OPCJI zwrotu przez paczkomat NIEMA ! Takie otrzymałem stanowisko Allegro w założonej dyskusji !  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  to wyraź opinie gdzie trzeba bo w zakładce zwroty jest taka opcja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

No to cwanie to wymyślili by ograniczyć zwroty, wiadomo - nie każdy kupujący siedzi i może czekać na kuriera, wiele osób musi na te zakupy przecież wyjść do pracy i zarobić. Paczkomat wypełniał tę lukę w systemie.  Ah przepraszam, Allegro nie tyle co wykombinowało z zamiarem ewentualnym, ale udogodniło - wszystko dla klienta.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ale ale ... jest jeszcze jedno ale W niektórych przypadkach ( aukcjach ) jest zwrot Kurierem DPD - ale I TU UWAGA !!!! Kurier nie przyjedzie , tylko trzeba dostarczyć przesyłkę do punktu DPD PickUp .  Przecież to jest KOSMOS WAŁ !!!  

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jak się pojawił Allegro SMART to od początku śmierdział mi ten system - i właśnie zaczynają go przekształcać w system przyjazny jednemu użytkownikowi : SKLEP ALLEGRO !  Reszta WON !

oznacz moderatorów

_nindza_
#7 Wielbiciel#

Mam teraz taką sytuację gdzie jeszcze muszę sam etykietę wydrukować bo w terenowym punkcie DPD nie drukują, może to banał ale nie mam gdzie tego zrobić mam latać po mieście i się prosić? Paranoja jakaś.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

odpowiedz allegro w dyskusji : Chciałabym wyjaśnić, że w tym przypadku zwrot paczkomatem nie jest możliwy. Udostępniliśmy dla Pana zwrot Pocztą Polską - ma Pan możliwość wygenerowania etykiety zwrotu. Zachęcam Pana do skorzystania z tego rozwiązania.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a REGULAMIN to dla Jeleni a nie PANÓW tego portalu ! 

oznacz moderatorów