anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro family

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wiktoria00000
#8 Zapaleniec#

Dołączyłam do alegro family ale stan ważności mojego konta family nie przedłużył  się konto opłacone do 2023

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

A co ma ważność konta do dołączenia Allegro Family, nie mylisz ze Smartem?🤔 Tu masz wszystko o Allegro Family: https://allegro.pl/zobacz/allegro-family?bi_s=allegro_family_internal&bi_c=allegro_family_2021_campa...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Wiktoria00000 Dołączenie do Family nie przedłuża Twojego Smarta. Po dołączeniu do Family możesz korzystać za Smarta założyciela, o ile o ma Smarta. 

oznacz moderatorów
Wiktoria00000
#8 Zapaleniec#

Ale ważność właściciela mi się nie przedluzyl6 choć oplacony

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty jesteś właścicielem i założycielem Family i nie przedłużył ci się Smart po dokupieniu?

oznacz moderatorów
Wiktoria00000
#8 Zapaleniec#

To ja dołączyłam do family konto opłacone a u mnie widnieje ze wygasa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak dołączyłeś to korzystasz z Smarta założyciela i ważne jest jak on ma długo Smarta a nie ty. Jeśli organizator korzysta z Allegro Smart! lub Smart! na Start, może udostępnić darmową dostawę i zwroty wszystkim członkom grupy rodzinnej. Członkowie Allegro Family mogą robić zakupy z Allegro Smart! lub Smart! na Start samodzielnie albo poprosić o nie organizatora.

oznacz moderatorów
Wiktoria00000
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Wiktoria00000 

@LEW433  nie napisał tego sam, on to skopiował ze strony Allegro; https://allegro.pl/zobacz/allegro-family#czy-w-allegro-family-mozna-korzystac-z-allegro-smart- Poczytaj, masz tam więcej informacji na ten temat. 

oznacz moderatorów
bartosz-glebocki
#1 Nowicjusz#

Mam właśnie podobny problem. Na mój rozum jeśli organizator allegro family ma smart to jeśli ja dołączę do grupy to mi powinien się ten smart też pojawić, A u mnie tego nie widać. 

oznacz moderatorów
37131938
#7 Wielbiciel#

Wiesz ją k zrub zamów coś 150z za trzy godziny anuluj i wejdź google pey i na starcie dodaj kupuje i wruc do anulowane do przedmiotu jednak kupuje ja tak zrobiłem mam allegro Smart na rok a za czarne talerze za 100 muszę zapłacić ale 2bmisiąve później dobre co nikt się nie gniewa po prostu taki jetem

oznacz moderatorów