anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART - Allegro kontra AllegroLokalnie

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Witajcie.

Tak się zastanawiam, bo w sumie nie odnalazłem konkretnej informacji na ten temat.

Możliwe, że coś przeoczyłem. Ale może ktoś jest w temacie i mógłby nakreślić.

Czy SMART! działa tak samo na Allegro jak i AllegroLokalnie ?

Usługę mam wykupioną przed 21listopada (dokładnie 16 listopada), więc mam aktywne na STARYCH zasadach.

Ale spotkałem się niestety z bardzo dziwną sytuacją, po reakcji formularzem do zespołu Allegro, iż niezależnie od tego, czy mam na starych czy na nowych zasadach SMART na Allegro, na AllegroLokalnie to nie działa i tam sa już nowe zasady - np. od 45zł min. zamówienie.

To mamy dwa SMARTy, czy jeden i ten sam na różnych zasadach ?

Generalnie nie kojarzę nawet aby tu była jakaś rozbieżność, albo żeby były dwa osobne plany, tj. dla A. i AL.

Ktoś coś ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Allegro Lokalnie i Allegro.pl to dwa osobne serwisy, dlatego różne usługi działają w nich na innych zasadach. Tak jest również z Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Super. W którym miejscu mogę zmaówić AllegroSmart! dla AllegroLokalnie ?

Poprosze o link.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Allegro Smart na Allegro Lokalnie możesz zamówić tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Hmmm, to dziwne. Jest napisane u mnie że mam aktywny pakiet SMART! na AL w takim razie. Ale ja tego nei zamawiałem.

Zamawiałem natomiast dla Allegro zwykłego a na AL mam też aktywne, tylko na innych zasadach, to nie rozumiem.

Jeśli to dwie niezależne subskrypcje, to w jaki sposób są ze soba powiązane ?

2023-01-24_10-44-55.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie tak działa, jak masz Smarta wykupionego to żeby mieć zakup ze Smartem na AL to sprzedajacy musi mieć także go wykupionego(sprzedajacy prywatny) i wówczas udostępni CI wysyłkę ze Smartem. Nie musisz wykupywać dodatkowo Smarta.

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Nie chodzi mi tyle o to jak wykupić Smart na AllegroLokalnie, co fakt, dlaczego po wykupieniu SMART na Allegro mam aktywny w ustawieniach SMART także dla Allegro Lokalnie ?

W tym rzecz, że specjalnie zakupiłem SMART przed 21 listopada (i tak kończył mi się okres ważności poprzedniego "abonamentu"), aby mieć dalej na starych zasadach SMART.

A tu nagle jakieś dziwostki w postaci niezależnych SMARTów na A jak i AL. Pierwsze słyszę.

Dlatego zdziwiło mnie, że na Allegro Lokalnie NIE obowiązują zasady z Allegro, jeśli chodzi o SMART.

Skoro mogę kupić na Allegro coś z przesyłką 0zł, od 40zł, to zrozumiałe było dla mnie, że na AllegroLokalnie także. Nie słyszałem o rozdzielności tej "oferty" pomiędzy dwa serwisy.

Tu i tu kupowałem do tej pory z przesyłką 0zł przy zakupie powyżej 40zł (nie 45zł !), i tylko przedłużyłem okres obowiązywania SMART, na starych zasadach. I tyle. Nic więcej.

Rozumiem, że weszły jakieś nowe zapisy co do odseparowania SMART A od AL ?

Bo wcześniej w obu miejscach miałem dokładnie identycznie. Teraz tak nie mam.

W A. mam faktycznie na starych zasadach. W AL nie mam starych zasad.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cóż powiedzieć, Allegro nieładnie postąpiło ze Smartem kupujących, zmieniło regulamin zakupu> przedłużenia (nie można było wczesnej go przedłużyć), szkoda słów.😖

oznacz moderatorów