anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart! w promocyjnej cenie 39 zł na rok!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Ruszamy z promocją na roczną subskrypcję Allegro Smart! Od 2 listopada do 23 grudnia 2021 zapłacicie 10 zł mniej.

39 zł - tyle wystarczy, by cieszyć się zakupami z darmową dostawą i bezpłatną opcją zwrotu przez cały rok, wliczając gorący okres przed świętami Bożego Narodzenia. Zacznij oszczędzać na wysyłce do paczkomatów i punktów odbioru przy zakupach powyżej 40 zł i dostawach kurierskich dla zamówień, których wartość przekracza 80 zł. 

Masz już Allegro Smart!? Rówież możesz skorzystać z promocji. Jeśli to roczna subskrypcja, przedłużysz ją o kolejne 12 miesięcy, licząc od momentu zakończenia obecnie aktywnego okresu. Już teraz odwiedź stronę.

Korzyści z usługi Allegro Smart!

  • Nielimitowana liczba darmowych dostaw na maksymalnie 10 adresów spośród tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru, a także kurierem na terenie całej Polski. 
  • Bezpłatne zwroty przesyłek.
  • Smart! okazje, dzięki którym kupisz przedmioty w obniżonych cenach lub dostaniesz do nich dostęp wcześniej niż inni. Sprawdź aktualne Smart! okazje.
  • Przedsprzedaż biletów w serwisie eBilet tylko dla Ciebie.

Pełną treść regulaminu Allegro Smart! znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

lukusk
#9 Pomysłodawca#

A gdzie można sprawdzić aktualny termin ważności obecnego pakietu? Na karcie Mój Smart mam tylko komunikat że jest aktywny i pakiet na 12 miesięcy. Brak konkretnej daty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak,  jak wejdziesz w "jesteś smart" jest data do kiedy aktywny( z prawej strony), sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów

lukusk
#9 Pomysłodawca#

Ok, jest taka kratka płatność i tam jest data kolejnej płatności która automatycznie będzie pobrana z przypisanej karty płatniczej, wcześniej tego nieskojarzyłem. Dzięki

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Super.. Sprzedawcy - przygotujcie się na jeszcze większą ilość zwrotów z tytułu Allegro Smart.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Niestety promocja nie jest dla wszystkich. Jak do tej pory allegro wbrew temu pierwszemu postowi odmawia zakupu allegro smart na kolejny rok..

oznacz moderatorów

ssilije
#1 Nowicjusz#

Witam, próbowałam znaleźć odpowiedź na pytanie które za chwilę zadam, niestety nieskutecznie. Jesteś Natalio w stanie podpowiedzieć mi w jaki sposób wykupić dziś w promocji allegro Smart na kolejny rok? Obecny kończy mi się 24 grudnia, czyli dzień po zakończeniu promocji, a nie ukrywam że chciałabym z niej skorzystać. Będę wdzięczna za odpowiedź

Pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ssilije, jeśli masz już Allegro Smart! również skorzystasz z promocji - przedłużymy Ci możliwość korzystania z usługi o dodatkowy czas. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

J_E_R_Y
#2 Obserwator#

Jak mogę skorzystać z promocji 3 m-ce gratis dla posiadaczy pay.

Posiadam pay. Przy zakupie Smart cały czas pokazuje zakup 12 m-cy.

Może te gratisowe 3 m-ce pojawiają się później?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@J_E_R_Y Tak, żeby dostać 3 dodatkowe miesiące, musisz wykupić Allegro Smart! na rok. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów