anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za Orlen

moniakrauze
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałam 7 monet za odbiór przesyłki w punkcie Orlen.

Paczkę odebrałam w dniu 24.05.2022r

Podaję numer zamówienia:

0adc6141-d824-11ec-b2d2-c31340a10032

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dziękuję za informacje zwrotne.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@moniakrauze Cześć 🙂 Należy spełnić wszystkie warunki promocji, aby otrzymać 3 monety:

Promocja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy:
a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;
b) w okresie trwania Promocji zawarli Transakcje za pośrednictwem strony allegro.pl lub Aplikacji mobilnej wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).
c) wybrali metodę dostawy jako Odbiór w punkcie ORLEN Paczka (nie mylić z dostawa Allegro Orlen).

Wybrałaś metodę: Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch - dlatego monety się nie naliczyły 😞

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

3. Zasady przeprowadzenia Promocji

  1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro.pl, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

    b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony allegro.pl lub Aplikacji mobilnej, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    c) Użytkownik będący Sprzedającym jako opcje dostawy Towaru wskazał Odbiór w punkcie ORLEN Paczka (dalej: “Opcje Dostawy”), a Użytkownik będący Kupującym wybrał Opcję Dostawy Towaru zakupionego w ramach Transakcji na Allegro

  2. Użytkownik spełniający warunki, o których mowa w pkt 1 powyżej zostanie poinformowany o zakwalifikowaniu do Promocji, przed zawarciem Transakcji na Allegro tj. bezpośrednio po dodaniu Towaru do koszyka, na stronie: https://allegro.pl/koszyk i przejściu do wyboru sposobu dostawy i płatności.

  3. Użytkownik, po spełnieniu warunków, o których mowa w pkt 1 powyżej otrzymuje Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

    a) 3 Monety Allegro - za skorzystanie z Opcji Dostawy Towaru po raz pierwszy

    b) 4 Monety Allegro - za skorzystanie z Opcji Dostawy Towaru po raz drugi

  4. Otrzymanie Monet Allegro w ramach Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z zakupem Towarów w ramach Oferty zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego

oznacz moderatorów

2112h
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

kupiłam spodnie, wybrałam opcję paczka Orlen i nie dostałam 3 monet za zakup. spełniłam wszystkie warunki promocji, ale monet brak... proszę o sugestie dlaczego tak się stało, dziękuję i pozdrawiam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@2112h Z reguły coś się pomija w promocjach z monetami, ale możesz zapytać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0... albo poczekać na : @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@2112h w zamówieniu nr 2da90382-df7d-11ec-b8f4-516197bf1164 wybrałaś jako metodę dostawy "Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch" natomiast monety są przyznawane za metoę dostawy Automat ORLEN paczka, ORLEN paczka punkt partnerski lub RUCH. 
Przykro mi, ale w tej sytuacji monety nie zostaną przyznane 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chciałoby się napisać - Teraz rozumiem po co są te skomplikowane nazwy dostawców, często różne na tych samych, ale z drugiej strony - jednak są rozróżnione i koreluje bardziej z wynikami badań:

Blisko 40 proc. Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30 proc. rozumie w niewielkim stopniu. 

źródłohttps://konkret24.tvn24.pl/polska,108/niezaczytani-o-polakach-ksiazkach-i-alfabetyzmie,893289.html

oznacz moderatorów