anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy gdy płacę allegro pay allegro smart działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lucas201
#1 Nowicjusz#

Mam allegro smart oraz pierwszy raz użyłem allegro pay. Gdy przyszło do podsumowania zakupów musiałem zapłacić za paczkomat. Czy gdy płacę allegro pay to smart nie działa ? Na aukcji sprzedającego była informacja że ze smart nie zapłacę za przesyłkę. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@lucas201 Działa, powodem jest zapewne coś innego, najczęściej jest to metoda dostawy, tu masz opisane jak kupować ze Smartem: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lucas201 Nie ma takiej zależności, ale aby skorzystać z dostawy w ramach Allegro Smart, taka ikona musi pojawić się we wszystkich wybranych ofertach w ramach danego zamówienia. Jeśli chodzi o oferty, z których skorzystałeś dzisiaj, Sprzedający w ogóle nie udostępnił dostawy Allegro Smart. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
lucas201
#1 Nowicjusz#

lucas201_0-1623849379462.png

Kupiłem ten olej plus kilka drobiazgów z innych aukcji. Tutaj jest że mam za 0 zł dostawę. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lucas201 Jest to darmowa dostawa udostępniona indywidualnie przez Sprzedającego, ale nie jest to dostawa w ramach Allegro Smart. Aby program Smart obejmował całe zamówienie, każda z ofert musi być oznaczona takimi ikonami: 

Smart.jpgSmart_ikona.jpg

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@lucas201 Przeczytaj, podałem Ci link i tam masz ładnie napisane jak kupować ze Smartem.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Już tak się nie upominaj o to rozwiązanie 😄

oznacz moderatorów