anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy powinmam dostać jakieś potwierdzenie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Zwracałam towar odbierany w paczkomacie poczty polskiej. Niestety zwrot trzeba nadać na poczcie. Pani w okienku z miną SPADAJ NIC MI SIE NIE CHCE. Czy powinnam dostać jakieś potwierdzenie że nadałam zwrot paczki. To było parę złoty warte ale sprzedawca zaleciła w kulki i zrobiłam zwrot ale obsługa na poczcie fatalna zero wyjaśnienia i jeszcze mi z pretensjami że ona jest urzędnikiem i ja powinnam wiedzieć co m zrobić.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@7JOANA7 było wydrukować drugi list i poprosić o potwierdzenie nadania na nim 🙂  masz chociaż numer paczki ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@7JOANA7 Jeśli zrobiłaś zwrot na poczcie i przedtem wypełniłaś formularz zwrotu na Allegro, sprzedawca musi CI oddać pieniądze. Jeżeli po zwrocie sprzedawca leci w kulki, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Wtedy szybko przestanie w kulki lecieć i pieniądze odda.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 tak ,jest tylko jeden wartunek do spełnienie ,, numer przesyłki zwrotnej ,,

oznacz moderatorów
7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Ja miałam wydru zwrotu etykiety z allegro. Baba w okienku powiedziała że nic nie oddaje że to ja powinnam wszystko wiedzieć. Dlatego zadałam pytanie. Skąd mam mieć ten nr. Ona powinna dać? Mam tylko w tel te etykietę z Allegro po tym mogę dojść jaki nr jak będę na poczcie. Trafiłam poprostu na kompletna ignotantke w okienku która była tam ma siłę. Szkoda z eposzlam na tamtą pocztę bo opinie ma na poziomie 1,8 głównie na panie w okienku ale tam było mi po drodze akurat dzisiaj.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A jaki to był zakup SMART? z darmowym zwrotem czy na Twój koszt?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

7JOANA7 oj tam , nie przejmuj się na zapas . Jeśli panienka z okienka wklepała wszystko jak należy  ,co jest jej obowiązkiem sprzedawca ma już wgląd do numeru przesyłki oraz jej drogi .

oznacz moderatorów
7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Odniosłam wrażenie że ktoś tam nie powinien dzisiaj wychodzic z domu, do pracy. Gadała donie jak robót telefoniczny w słuchawce powtarzający regółki. Nic więcej

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@7JOANA7 Bo to poczta, komunistyczny relikt 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 przykro mi, że trafiłaś na taką niemiłą Panią z poczty, może miała gorszy dzień, ale wiem, że takie zachowanie może onieśmielić i zniechęcić.
Jeżeli chodzi o zwrot z zamówienia nr a6d47581-c153-11eb-95bb-57424543e728 to widzę numer przesyłki i to jest potwierdzenie, że przesyłkę nadałaś. W razie problemów ze sprzedającym po założeniu dyskusji będziemy mogli Ci pomóc. Ty numer tej przesyłki zwrotnej powinnaś widzieć w zakładce Kupione, sprawdź to proszę. Na razie sprzedający nie otrzymał przesyłki, a ze zwrotem wpłaty może poczekać do jej otrzymania, w razie problemów, załóż dyskusję i skorzystaj z naszej pomocy 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo. Niestety po fakcie przeczytałam opinie o paniach z tej poczty. Oceny to 1.8. czuli to nie pojedynczy gorszy dzień. Dziękuję

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

7JOANA7 no i Joasiu sprawa wyjaśniona . Sprzedawca otrzymał numer przesyłki i od tej chwili ma max. 14 dni na zwrot środków .Co do panienki z okienka masz prawo złożyć zażalenie tylko czy masz na to chęć .

oznacz moderatorów