anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Data przedłużenia allegro smart

adi_maciol
#7 Wielbiciel#

Witam. Miałem aktywowane allegro smart na miesiąc do 7 marca. Dziś chciałem zakupić pakiet roczny ale przy zakupie wyskakuje data wsteczna od 7 marca a dziś mamy 15 marca. Dlaczego mam płacić zadni, które już minęły i nie ma możliwości z nich skorzystać? Czy można jakoś te datę zmienić, żeby aktywować konto od dzisiaj? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ZibiK30
#18 Luminarz#

@adi_maciol Liczy się chyba do kiedy masz , a masz do kiedy? Ważne aby było też do 15go a z czego wynika, ze od 7 chce Ci liczyć, nie wiem.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

adi_maciol
#7 Wielbiciel#

No właśnie w tej chwili jest tak, że byłoby aktywowane do 7 marca 2022 a powinno być do 15 ale już wiem co i jak 😊

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@adi_maciol Tak więc aktywuj po 14 dniach od zakończenia dotychczasowego Smarta, jest on nadal aktywny.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@adi_maciol Jesteś w 14 - dniowym okresie wypowiedzenia, podczas którego Twój Smart jest jeszcze aktywny. Wykup Smart ponownie 22 marca, wtedy następny pakiet będzie się rozpoczynał od tej daty.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@markam43 Na serio jest coś takiego? 😄 to chyba czas i okres wypowiedzenia powinien być okresem trwania usługi a co za tym idzie pełnej jej dostępności a nie blokady 😉 Trochę byłoby to coś nie tak i na opak z zasadami 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka
@adi_maciol, wynika to z tego, że nie ponowiłeś płatności za kolejny okres rozliczeniowy zaraz po jego rozpoczęciu 7 marca i usługa weszła w 14-dniowy okres wypowiedzenia. W tym czasie usługa jest aktywna i nadal można z niej korzystać.
 
Dlatego, gdy zdecydujesz się opłacić usługę np. 15 marca, zostanie ona przedłużona w ramach tej samej subskrypcji, czyli z datą wsteczną od 7 marca.
 
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

bazylek_1987
#8 Zapaleniec#

A co w przypadku, gdy w tym 14-dniowym okresie skorzystam z nadal aktywnej usługi (bo automatycznie odlicza dostawę), a nie planuję opłacać kolejnego okresu?

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@bazylek_1987 Nic. Korzystasz w tym okresie tak samo, jak zwykle. Jeżeli nie przedłużysz Smart, nie ponosisz żadnych kosztów.

oznacz moderatorów