anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego dostałem dwie różne informacje o przesyłce przez co nie odebrałem zamówienia?

Client:69793392
#1 Nowicjusz

Kupiłem produkt który przyszedł w dwóch paczkach, jedna paczka została odebrana bez problemu, druga paczka była problematyczna i dostałem informację że jest wykonany zwrot do nadawcy bez umieszczenia jej w paczkomacie. Po paru dniach napisałem do sprzedającego i stwierdził że paczka tam dotarła, więc sprawdziłem pocztę i faktycznie tam się dane pojawiły do odbioru A na aplikacji allegro nie, przez co paczka wróciła do nadawcy. Dlaczego taki błąd się pojawił i kto ponosi za to odpowiedzialność? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć, @Client:69793392. Już to wyjaśniam z oddziałem realizującym dostawę. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią od razu, gdy ją dostanę.  

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

MiMary
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Client:69793392 Informacja o zwrocie jest najpewniej błędem w statusach - paczka nadal jest w automacie i możesz ją nadal odebrać. Jeśli nie otrzymałaś kodu do odbioru przesyłki, to możesz zadzwonić na infolinię, aby pracownik mógł zdalnie otworzyć dla Ciebie skrytkę. Numer to +48 42 634 53 45. 

   Marysia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów