anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę dostawy Smart do Paczkomatu?

Rosenarium
#2 Obserwator#

Zrobiłam zakupy po 17 za 100 zł i chciałam dostawę w moim Smarcie do paczkomatu, a tam cena 84,40 za wysyłkę. Za to allegro one za zero złotych, tylko, że tam mam dalej. Miał tak ktoś? Paczkomat mam blisko domu i nie widzę by allegro wysłało wiadomość, że mi zabiorą paczkomaty ze Smarta. Nie podoba mi się to. 😕

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Rosenarium czytanie zezrozumieniem. Poczytaj regulamin smarka. Pewnie wzięłas coś co nie ma smarta, albo sprzedawca ma np ustawione tylko 1 szt w paczce. wiec liczy za kazdą sztuke oddzielnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Rosenarium
#2 Obserwator#

Sprawdziłam ilość sztuk, paczkomat maksymalnie 3 sztuki w paczce- 16.88, tak samo allegro one, które jest u tego sprzedawcy na Smarcie i zero złotych. Pewnie masz racje, że sprzedawca ma w ofercie wszystkie opcje wysyłki poza paczkomatem inpostu. Mam nadzieję, że nie wywalą paczkomatów. 😧

oznacz moderatorów

estaw1
#8 Zapaleniec#

@Rosenarium Aby mieć darmową dostawę Smart, wybieraj oferty ze znaczkiem Smart, a w nich sposoby wysyłki ze znaczkiem Smart.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jak zabiorą paczkomaty to ja zrezygnuję z zakupów, paczki w biedronce kierowniczka nie może znaleźć, paczki na ORLENIE nie mają czasu wydać bo robią hot-dogi, paczki w żabce nie mają miejsca żeby przechowywać, paczki KŁOPOTER jak utknie to szukają 2 tygodnie, natomiast INPOST zamawiasz i masz na drugi dzień w skrytce - jak brakuje skrytek to dostawiają kolejny kilometr paczkomatu.

oznacz moderatorów

Rosenarium
#2 Obserwator#

No właśnie widziałam, że na forum ludzie nie wiedzą co się dzieje z paczkami i im moderatorzy odp, że są u kuriera, bo w salonik Kolportera jest przeładowany paczkami. A moje allegro one to jest właśnie salonik kolportera... Mam nadzieję, że jeżeli to zrobią to będzie już rozbudowana infrastruktura i chociaż powiadomienie na mailu, że nie możesz odebrać, bo punkt przepełniony...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Rosenarium Cześć. Widzę, że po 17:00 zrobiłeś jeden zakup (numer zamówienia: f23c7045-51f4-11ec-b528-dfe04319a34b) i zapłaciłeś 0 zł za dostawę Allegro Pocztex Kurier 48.

Nie rezygnujemy z Paczkomatów InPost - ten sprzedający po prostu nie oferuje takiej formy wysyłki w Smart. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Rosenarium
#2 Obserwator#

Tak, dzięki już użytkownik pinsplash uspokoił moją gorączkę. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów