anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zwrócić paczkę, ktora zamawialam 2 miesiące temu?

izabelatoporek18
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, 

2 miesiace temu zamowilam paczke z kosmetykami, ktore bardzo mnie uczulily i nie nadaja sie do mojej cery, pisalam ze sprzedajacym i mam odeslac paczke ale w zwiazku z tym, ze kosmetyli byly kupione 2 miesiace temu nie mam opcji zwrotu towaru wchodzac w zakladke moje zakupy. W jaki sposob mam to rozwiazac?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@izabelatoporek18 Odsyłasz jako reklamację na koszt sprzedawcy, o ile towar był niezgodny z opisem. Sprzedawca musi Ci zwrócić w takiej sytuacji koszt odesłania. Jeżeli towar był zgodny z opisem i sprzedawca zgadza się na zwrot mimo to, odsyłasz na własny koszt, dowolną metodą, na adres podany w zakładce Zwroty lub Reklamacja na aukcji.

Takiego zwrotu nie musisz robić ze strony Allegro, można tradycyjnie.

oznacz moderatorów

izabelatoporek18
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca opłacił wysylke i wyslal mi etykiete na emaila. Sprawa rozwiazana bardzo szybko. 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zapakować i zanieść na Pocztę .

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

mdrogeria O, rozwiązane. 😀😀😀

A tak poważnie, to podziwiam sprzedawcę.

Nie dalej jak wczoraj dyskutowaliśmy na temat zwrotu produktów tzw higienicznych.

Temat nadal otwarty.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@izabelatoporek18 jeśli sprzedawca zgodził się przyjąć, to spakuj i odeślij, lub spytaj się czy może oferuje usługę podesłania kuriera 🙂 jak nie to paczka i wyślij na adres sprzedawcy.

Wygodna opcja https://inpost.pl/SzybkieNadania lub poczt czy inny przewoźnik 

________
Κώστας
oznacz moderatorów