anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tarczan
#8 Zapaleniec#

Witam, czy zmiana numeru telefonu Allegro pay może pójść sprawnie i szybko tak jak wszędzie z potwierdzeniem sms? Dlaczego właściwie automatycznie nie zmienia się numer wraz ze zmianą głównym panelu konta ? Czy za każdym razem trzeba zamówić rozmówe . Pewnie temat już był ale może się coś już zmieniło i błądzę w nerwach jakby kompas Allegro zwodził

oznacz moderatorów
108 ODPOWIEDZI 108
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tarczan Procedura zmiany numeru w danych Allegro Pay jest bardziej skomplikowana, ponieważ jest to osobna usługa. Automatyczna aktualizacja po edycji danych na koncie Allegro niestety nie jest wykonywana.

Proszę Cię o kontakt w tej sprawie przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bodzioo6
#7 Wielbiciel#

jak w allegro pay moge zmienic numer telefonu

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bodzioo6 Jest taka możliwość od niedawna, ale musisz w tej sprawie napisać do Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
bodzioo6
#7 Wielbiciel#

dzieękuje za pomoc, szybko odpisują na meila

oznacz moderatorów
olek944
#7 Wielbiciel#

Jak zmienić numer telefonu w płatności allegro pey

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@olek944 Sam nie zmienisz, napisz w tej sprawie do Allegro Pay; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
Client:72317636
#7 Wielbiciel#
  • Hej, w pośpiechu podałem stary numer telefonu do wniosku o allegro pay. Czy ma ktoś wiedzę jak to poprawić?? Allegro nie odpowiada na wiadomości.  Z góry serdecznie dziękuję. 
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:72317636 tylko przez kontakt mailowy zmienisz, poczekaj przeważnie odpisują do 2 dni roboczych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72317636 Cześć. 🙂 Wyłącznie pracownik Allegro po weryfikacji Twojej tożsamości może zmienić numer przypisany do Allegro Pay. Jaką drogą próbowałeś się z nami kontaktować? Nie widzę takiej adnotacji na Twoim koncie. Spróbuj napisać o nas na Messengerze lub WhatsAppie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
elusia1970
#8 Zapaleniec#

Chciałabym zmienić numer telefonu w allegro pay jak to zrobić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
matewis
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Ostatnio zgubiłem telefon. Zalogowałem się na innym urządzeniu, zmieniłem nr w koncie, ale przy próbie zakupu przez Allegro Pay jest próbą sprawdzenia czy JA to JA. Niestety nie mam dostępu do starego numeru. Jak to zmienić, bo JA to naprawdę JA!

Pozdrawiam😀

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@matewis zamów proszę rozmowę telefoniczną tutaj (trzeba kliknąć "wybierz sposób kontaktu"), po weryfikacji, że Ty to Ty 😉 Doradca pomoże zmienić numer. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
matewis
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
Client:71126611
#1 Nowicjusz#

Witam pomyliłem swoj numer telefonu na allegro pay jak zmienić zeby wysłali mi sms

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:71126611 Nie musisz pisać możesz to zrobić przez czat albo zamówić rozmowę(szybciej): https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Wprowadzasz w błąd. Musi pisać, bo tu ma tylko czat automatyczny, z którym się nie dogada, a zamówienie rozmowy trwa zazwyczaj dłużej od wysłania wiadomości przez formularz.

oznacz moderatorów
Rifi123
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem numer nr tel, dokonałem także zmian na koncie allegro.

Dzisiaj chciałem zakupić przedmiot poprzez Allegro Pay i wyskakuje okno aby wprowadzić kod sms tyle tylko, że on idzie na mój stary nieaktywny nr. tel.

Gdzie dokonać zmiany nr telefonu dla Allegro Pay?

oznacz moderatorów