anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze z zaoszczędzonego allegro Smart

acapullo
#1 Nowicjusz#

Jak w pytaniu 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się, to taka "propaganda" allegro ile byś zapłacił nie mając Smarta.🤣

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

no propaganda niezła, mi cały czas wyświetlało że dzięki smartowi mogę zaoszczędzić X złotych, kupuję smarta i w tym momencie kwota X już zmieniła podpis że to kwota którą udało mi się zaoszczędzić ze smartem 🤣 szybko poszło

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tobie ma się tylko wydawać że coś zaoszczędziłeś a w rzeczywistości to zwykły "pic" . Ty kupujesz ze smartem i wydaje ci się że lepiej bo dostawa za darmo ale nie patrzysz że sprzedawca ją wlicza w cenę towaru a ty płacisz.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@acapullo Nie słuchaj tego zapierniczającego kociny, bo te "zaoszczędzone pieniądze" da się wypłacić.
A jak? A w najprostszy możliwy sposób. Skoro nie wydałaś ich na dostawy, to masz je we własnym portfelu lub na swoim koncie bankowym. Wyjmij je zatem z portfela lub podejmij w bankomacie. I gotowe!
Teraz możesz je przeputać, na co tylko chcesz. 🙃

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🖕 Słabe, postaraj się bardziej.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@LEW433  Czy ja Ci w czymś uchybiłam? Kotek (także: kiciuś, kociątko, kotulek, kocina), biegnący (także: truchtający, tuptający, zapierniczający).
W tym wypadku użycie w poście do mnie środkowego palca jest co najmniej nieuzasadnione.
Chyba, że je uzasadnisz.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@szymela54 profilowe już zmienione 🤔

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@domkar04  A palec został... 😾

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szymela54 

Zapierniczający kocina 😂🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ale co tego kota tak trzepie? pchły go żrą?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Nic nie zaoszczędziłeś - wszystko zapłaciłeś w cenie towaru - smarta - darmowe zwroty - odstąpienia od umowy które zrobili inni kupujący - WSZYSTKO JEST DOLICZONE 🤣

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@majster_man  Oj tam, oj tam, wiadomo, że to iluzja 😂. Ale żeby tak bezdusznie pozbawiać ludzi złudzeń... Nieładnie 🤣.

oznacz moderatorów

evee-anime
#10 Popularyzator#

@szymela54  napisał(a):

@majster_man  Oj tam, oj tam, wiadomo, że to iluzja 😂. Ale żeby tak bezdusznie pozbawiać ludzi złudzeń... Nieładnie 🤣.


😂😢a ja dzisiaj się dowiedziałam,że kupujący nie mają skrupułów  i dobierają do smarta i  część odsyłają bo WIEDZĄ że allegro dzieli się ze sprzedawcą  zyskami za smarta   .....właśnie tym które zaoszczędzili 😅  serio...to nie żart  taka logika   jak ktoś zaoszczędził 2000 to myśli że 1000 mi z allegro przelali na konto 😎  Może trzeba to jakoś wyjaśnić kupującym zamiast tworzyć podprogowe reklamy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Oj zagląda bieda pomału do ludzi.  Szastało się kasą a teraz sąsiady bardzo oszczędni się zrobili, 3 samochody stoją a na rowerku na PKP się jeździ. Delikatesy prowiantu nie dostarczają tylko z biedronką się przeprosili. Niedługo i na allegro bieda zajrzy.

1 listopada już po 1 kwiatku kupowali i 2 znicze a wcześniej nie było gdzie postawić. Sam po sobie widzę, kaski jakoś bardzo nie brakuje - potrzebuję jakieś **piiip**oły - pomyślę - przychodzi opamiętanie - po co ci to chłopie.

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

Ale szczerością powiało zapomniałeś o netflixe trzeba będzie zrezygnować. Wspólnego konta.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@evee-anime  O, to jakaś nowa teoria spiskowa. Ale dla pewności sprawdź, bo może jednak Ci przelali, tylko przeoczyłaś 🤣?

oznacz moderatorów

evee-anime
#10 Popularyzator#

na facebooku o tym czytałam    to była rozmowa kupujących na allegro kobitek  ...mało nie padłam  co ludzie mają w głowach 😂. Ok sprawdzę 🤣🤣😎

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

A ile jest do wypłacenia?

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@acapullo  najprościej:

Za kazdym razem kiedy dokonujesz zakupów ze smartem wrzucaj sobie do skarbonki/ słoiczka/ koperty - 10 zł ( za niezapłaconą przesyłką którą musiałbyś opłacić nie mając smarta)

Potem to juz kedy tylko zechcesz - wypłacisz sobie zaoszczedzoną dzięki smartowi kwote.

Minusem jest to że licznik na allegro sie nie zresetuje wiec przy drugiej i kolejnych wypłatach oszczedności kwoty te nie będą zgodne.

oznacz moderatorów