anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zamówić kuriera żeby odebrał zwrot?

gutkowa11
#7 Wielbiciel#

Witam, zrobiłam zwrot towaru ze smartem. Dostałam kod zwrotu i etykietę dla kuriera. Kiedy pobralam tą etykietę nie dostałam żadnej wiadomości kiedy kurier będzie. Gdzie mogę znaleźć te informacje. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kurierzy podjeżdżają jak są w pobliżu i jest to uzależnione od tego ile czasu zajmuje im obsługa wszystkich punktów .Kurier zwykle sprawdza czy jest ktoś pod adresem jak jest w pobliżu .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gutkowa11 a przypadkiem nie musisz iść z tym zwrotem do punktu nadań DPD Pickup lub Poczta Polska w zależności co to za etykieta.

oznacz moderatorów

gutkowa11
#7 Wielbiciel#

Po czym poznam na etykiecie ze  to dpd pickup czy poczta Polska?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gutkowa11 A  co to za firma? skontaktuj się infolinią i zapytaj!

oznacz moderatorów

gutkowa11
#7 Wielbiciel#

Dzwoniłam nie wiedza jak zamówić kuriera przez smarta. Mówili abym znalazła czat na allegro i tam spytała jak zrobić zwrot na kuriera

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na etykiecie nie widzisz napisu, zawsze możesz o zwrot ze Smartem zapytać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@gutkowa11  No pięknie, nie wiesz jak zwrócić a wiesz jak kupiłaś?  Przecież to zazwyczaj jest ten sam dostawca.

Informacje typu telefon do kuriera  dostałaś mailem podczas dostawy paczki.  Mozesz też zadzwonić na ich infolinię.

 

oznacz moderatorów