anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapłacić na allegro smart za kilka licytacji i skorzystać z opcji darmowej dostawy Smart?

Client:101467845
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, wygrałem dwie licytacje na allegro lokalnie opatrzone ikonką SMART. Ja też, jako kupujący, posiadam ten pakiet. Obie licytacje skończyły się kwotą 29 PLN, czyli łączna kwota zakupu u jednego sprzedawcy wyniosła 58 PLN. Jak mogę dokonać zapłaty, żeby skorzystać z przysługującej mi darmowej przesyłki w ramach pakietu Smart? Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101467845 na allegro lokalnie niema możliwości łączenia zakupów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam nie można niczego łączyć żeby mieć Smart ale sprzedajacy może Ci te 2licytacje wysłać w jednej paczce i jednym kosztem wysyłki.

oznacz moderatorów

Client:101467845
#8 Zapaleniec#

No tak. Ale zgodnie z informacją allegro dotyczącą Smarta cyt. "Kupujesz bez limitu z darmową dostawą na Allegro Lokalnie - z wysyłką do Paczkomatów przy zakupie za min. 45 zł od jednego sprzedającego". Zgodnie z tym powinna być przesyłka darmowa. Ja zapłaciłem za Smarta, Sprzedawca zapłacił za Smarta. A teraz mam zapłacić za przesyłkę? Delikatnie mówiąc czuję się wprowadzony w błąd. Naprawdę nie ma rady?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101467845 rozumiem jednak w przypadku licytacji nie ma możliwości systemowego połączenia tych zamówień (można to zrobić tylko w przypadku opcji [kup teraz]). Więc kwota zamówienia nie wyniesie 45 zł i dlatego darmowa dostawa w ramach Smart! nie wskoczy w tych zamówieniach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Rising_Sun
#2 Obserwator#

To jak zatem połączyć dwa produkty wystawione jako kup teraz ?
Mam smart, chce kupić u jednego sprzedajacego dwa produkty (30 i 25 zł), razem nie płaciłbym za wysyłkę (osobno zapłace 2x !) ale nie mogę znaleźć opcji kupienia ich wspólnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Proste piszesz do sprzedającego i ustalacie.

oznacz moderatorów

Rising_Sun
#2 Obserwator#

Ok, już znalałem. Po prostu kup teraz nie oznacza kup teraz a po wcisnieciu jest możliwość dodawania kolejnych produktów 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale na zwykłym a Ty pisze w dziale Allegro Lokalne!🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to wszystko jest opisane w regulaminie, którego nikt nie czyta!😐

oznacz moderatorów

Client:101467845
#8 Zapaleniec#

Czyta nie czyta. Niemniej informacja/reklama "Kupujesz bez limitu z darmową dostawą na Allegro Lokalnie - z wysyłką do Paczkomatów przy zakupie za min. 45 zł od jednego sprzedającego" jest wprowadzeniem konsumenta w błąd.

oznacz moderatorów