anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kto zaplaci za zwrot przesylki

Client:57216066
#1 Nowicjusz#

witam zamowilem szceki hamulcowe do przyczepy  sprzedsjacy wyslal mi je nie wlasciwe wiec musialem je odeslsc a teraz czekam na zwrot gotowki tylko chce mi potroncic za powratna przesylke chociaz to nie byl moj blod . Niewiem jak to rozwiazac 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:57216066 

Przecież powrotną przesyłkę zapewne opłaciłeś sam więc jak może za nią potrącać? Powinien oprócz zwrotu wpłaty za szczęki zwrócić też koszty wysyłek w obie strony. Oczywiście jeżeli faktycznie to był jego błąd.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57216066 podstawowe pytanie zrobiłeś zwrot z tytułu odstąpienia czy reklamacji ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:57216066 Należało reklamować ale jeżeli sprzedajacy się pomylił to oczywiście on ponosi te koszty, zacznij od otwarcia dyskusji, tam opisz problem i zażądaj zwrotu całości, pomoże Ci Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:57216066 
1. Kto popełnił błąd: 
Ty - wybierając ofertę z niewłaściwymi szczękami czy sprzedawca - wysyłając inne szczęki  niż deklarował w ofercie ?

2. Gdy przysłane szczęki hamulcowe okazały się niewłaściwe to odesłałeś w związku ze złożoną przez Ciebie reklamacją czy odstąpieniem ?

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów