anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam Allegro Smart i zapłaciłam za dostawę - dlaczego tak się stało?

Client:90834838
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Kilka dni temu wykupiłam allegro smart na 12 miesięcy za 49 zł. Niestety robiąc dzisiaj zakupy na allegro i wybierając opcję z kurierem aplikacja naliczyła mi znowu wartośc za kuriera. Prosze o pilną informację z jakiego powodu zostaliśmy obciążenie finansowo za coś co powinno kosztować 0 zł????

Mój adres mailowy [edycja]

 

Pozrawiam

Dorota

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:90834838 wybrana przez Ciebie przesyłka  nie miała ikony ,,smart ,, lub suma kosztów przesyłki przekroczyla 40 zł .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:90834838 wykupienie Smart nie gwarantuje darmowych dostaw w każdej sytuacji. Musisz wybrać metodę dostawy, przy której jest ZNACZEK SMART. Nie ma znaczka, nie ma darmowej dostawy.

Tu zobacz; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Przy kurierze cena towaru to minimum 80 zł. Jest jeszcze wiele innych ograniczeń. Smart nie jest taki prosty, możesz z niego zrezygnować tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5 Allegro odda Ci pieniądze.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90834838 Zgodnie z zasadami Allegro Smart! darmowa dostawa do Paczkomatów i Punktów odbioru obejmuje zakupy za minimum 40 złotych od jednego sprzedającego. Aby nie płacić za dostawę kurierską, minimalna wartość zakupów to 80 złotych. 
W tym przypadku kwota za zakupy nie przekraczała żadnej z tych sum - z tego powodu została doliczona opłata za dostawę w wybranej formie (kurier). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

optykmista2
#8 Zapaleniec#

No , dobrze -a skąd wiadomo za ile@Client:90834838 zrobiła zakupy? - napisała tylko, że wykupiła smart za 49zł. - nie"wymądrzam" się, po prostu pytam, bo ja też mam spory problem ze zrozumieniem opłat.

Ja kupiłem za 117 i napisane jest "dostawa od49zł"   gdy dobrałem więcej (do ok.400zł.),to dostawa wzrosła do  prawie 200zł - o co tu chodzi? 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie spełniła warunków smart. możemy domniemywać tylko z jakiego powodu - dokładnie jak u Ciebie.

sprzedawca musi mieć smart, Ty musisz mieć smart, darmowa dostawa jest tylko dla wybranych metod transportu, dla odpowiedniej wartości - trzeba czytać regulamin.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów