anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowo wypełniony formularz zwrotu

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Witam, kupiłam trzy przedmioty, jednak dwa nie do końca mi sie podobają i chciałabym je zwrócić. Niestety z rozpędu zaznaczyłam w formularzu zwrotu przedmiot, który chcę zostawić. Sprzedawca chyba ma dużo pracy, bo jego odpowiedź sugeruje, że nie do końca zapoznał się z moim problemem (każe mi zwrócić przedmiot, który ja chce zatrzymać...) Zależy mi na czasie, dlatego równocześnie do wymiany maili ze sprzedawcą chcialabym zapytać tutaj.

Czy mogę po prosu odesłać w paczce do której mam darmowy Kod -wbrew formularzowi zwrotu -przedmiot który mnie nie interesuje? Czy lepiej zgłosić drugi zwrot - przedmiotu, który chce odesłać, ale:

- czy mogę ten drugi zwrot zapakować do pierwszej paczki, do której mam KOD do paczkomatu

- czy będzie jakiś problem, z tym że nie odesłałam przedmiotu, co do którego wyraziłam chęć zwrotu..

(Cenowo między pomylonymi przedmotami jest różnica 1zł )

Z góry przepraszam, trochę to zamotane;)

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@skakanka_86 Masz możliwość zrobić drugi zwrot? Jeśli tak, to zrób i wyślij z nowym kodem. Pierwszego zwrotu nie musisz odsyłać. Nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami, sprzedawca zwróci wpłatę za drugi zwrot.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@skakanka_86 możesz, napisz nowe pismo odstąpienia masz w necie wzór i odeślij z paczką, sprzedawca ogarnie co i jak 🙂

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,45,865,12,1,wzor-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy-zawar...

________
Κώστας
oznacz moderatorów