anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Allegro Smart! w niższej cenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kruger_krk
#7 Wielbiciel#

Obecnie do 24 grudnia Allegro Smart! jest dostępne dla przedłużających w niższej cenie:kruger_krk_0-1606944409991.png

Tak się składa, że ważność mojego konta upływa 6 grudnia 2020, a więc w okresie promocyjnym.

kruger_krk_1-1606944659249.png

Zastanawiam się, czy w tej sytuacji przy automatycznym przedłużeniu pakietu przedłuży się on w cenie regularnej czy w cenie promocyjnej? Kartę mam podpiętą, żeby nie musieć podejmować dodatkowych kroków, ale jeśli miałbym ponosić 20% wyższy koszt, to byłaby stosunkowo wysoka cena za taką automatyzację.

Przy próbie ręcznego zakupienia pakietu okres obowiązywania pakietu z kolei obcina mi o jeden dzień (co akurat byłbym w stanie przeboleć 🙂 😞

kruger_krk_2-1606944887174.png

W regulaminie usługi nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytanie.

W kwestii przedłużenia: Opłata za kolejny Okres Rozliczeniowy, w sytuacji, o której mowa w ust. 7 i 8 powyżej, pobierana jest pierwszego dnia kolejnego Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie Rozliczeniowym, za który Usługa została opłacona.

Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@kruger_krk Z pewnością jak zapłacisz teraz, to się przedłuży od 6 grudnia na rok w cenie promocyjnej.

oznacz moderatorów
kruger_krk
#7 Wielbiciel#

Na załączonym screenie jest informacja o przedłużeniu od 5 grudnia, nie od 6 - ale właśnie bardziej mnie zastanawia w jakiej wysokości będzie automatyczne obciążenie karty podczas obowiązywania promocji 🤔

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kruger_krk W Twoim przypadku również obowiązuje kwota promocyjna, czyli 39 zł. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów