anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować ze sposobu płacenia pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Daniel19840
#7 Wielbiciel#

Jak wrócić do sposobu płacenia raty 0 procent?

Nie chce palić przez pay,chce zwykle stare raty zero bo są korzystniejsze i dłuższe terminy bez odsetek.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@Daniel19840 Nie musisz płacić z Allegro Pay. Po prostu wybierasz przedmioty dostępne na raty i płacisz w ratach. Wpisz w wyszukiwarkę nazwę towaru, potem z lewej strony listy ofert zaznacz "raty zero" i kup  przedmiot na raty.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Daniel19840, po odstąpieniu od usługi Allegro Pay, nie będziesz już mógł aktywować jej ponownie. Natomiast, gdy po prostu nie korzystasz z limitu, nic Cię to nie kosztuje. W razie zmiany zdania będziesz mógł skorzystać z Allegro Pay w przyszłości. 🙂

Z Rat Od.nowa możesz skorzystać zawsze - wystarczy, że w filtrach zaznaczysz "raty zero", gdy szukasz konkretnego produktu na Allegro.

mr_oma_0-1623873233185.png

 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Daniel19840
#7 Wielbiciel#

Nie do końca tak jest.

Spojrzałem na konto znajomego,nie brał tej opcji allegro pay. U niego np ta sama kosiarka spalinowa dostępna była z w opcji tary zero nawet 20 rat i bez dodatkowych kosztów. Ile kosztuje tyle do spłaty a u mnie bez kosztów tylko na 3 raty.

oznacz moderatorów
Daniel19840
#7 Wielbiciel#

W opcji allegro pay. Nie mam takiej możliwości jak on 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Daniel19840 Masz rację, różne są oferty z różna ilością rat, ty możesz wybierać z których chcesz skorzystać, ale jak Ci radzi @mr_oma nie musisz wypowiadać umowy allegro pay. W tej ofercie  możesz kupić na raty zero a w innej skorzystasz z innej metody.

oznacz moderatorów