anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprawa dotyczy płatności za zamówienie nr 12405918

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:37996680
#7 Wielbiciel#

Witam,jestem Waszą Klientką smart.Wczoraj na poczcie zrobiłam przelew naychmiastowy /kwota miała być na Waszym koncie do 10 minut/.Bardzo mi zależy,że przesyłki dotarły do mnie do paczkomau przed świętami,a zwłaszcza zamówione kalendarze.Dziś kontaktowałam się ze sprzedającym w sprawie kalendarzy i otrzymałam informację,że kwota za kalendarze od Państwa nie dotarła do Niego.Bardzo proszę o interwencję i pomoc w tej kwestii.

Z poważaniem:

Beata Wosik

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź tu, jaki masz status płatności, Jeżeli opłacone to dotarła wplata: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:37996680 Przelewy robione na poczcie dochodzą do sprzedawcy w czasie około 3 dni. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37996680 Niestety tak jak pisze @xyz96 przelewy tradycyjne rozliczają się w czasie kilku dni. Nie mamy możliwości przyspieszenia tego procesu. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Ale natychmiastowy powinien być natychmiast 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:37996680
#7 Wielbiciel#

to był przelew natychmiastowy za dodatkową opłatą  i jest na koncie w ciągu 10 minut.W tym samym czasie robiłam przelew normalny i dziś mam paczkę w paczkomacie.

 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Czy to była opłata standard za 3,89 zł. ?

czy może wpłata priorytet za 3,99 zł. ( o 10 groszy droższa)

czy może wpłata expres za 7zł. ?

 

Pytanie czy Allegro Finanse obsługuje na wejściu szybkie przelewy? 

oznacz moderatorów
Client:37996680
#7 Wielbiciel#

to był przelew natychmiatowy za 7 zł ,więc w ciągu 7 minut jest na koncie ,a tu do dziś nie ma pieniędzy.Najdziwniejsze jest to ,ze w tym czasie robiłam przelew normalny i paczkę mam dziś w paczkomacie /nie Allegro/,a w Allegro jestem wieloletnią klientką smart ,podobno tacy klienci mają być specjalnie traktowani ,a u nic

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

to dlatego, że wybrałaś natychmiastowy, wówczas idą w tytule przelewu jakieś zapiski kody i zmienia to warunek prawidłowego zaksięgowania - dane mają być identyczne. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37996680 Prześlij potwierdzenia nierozliczonych przelewów na adres spolecznosc@allegro.pl. Sprawdzimy dlaczego pojawił się ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:37996680
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ,zaraz prześlę

 

oznacz moderatorów