anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka do paczkomatu zamiast kurierem i brak Smart!

mar_szy
#1 Nowicjusz#

Kupiłem wkładki do butów od jednego sprzedawcy. Dwa rozmiary do sprawdzenia, z założeniem zwrotu niewłaściwych. 

W opisie dostaw widniały opcje kurier Inpost lub kurier DHL. Wybrałem kuriera Inpost, podałem wyłącznie moje dane adresowe. Paczka przyszła do.....mojego paczkomatu. Przesyłka niby odebrana, niby nic się nie stało, ale:

- zapłaciłem za dostawę kurierem do domu, a odebrać musiałem sam

- zapłaciłem ekstra za kuriera, podczas gdy w rzeczywistości paczka została dostarczona do paczkomatu, co dla mnie - użytkownika pakietu Smart! - jest darmowe

- w takim razie zwrot również powinien zostać zrealizowany automatycznie i za darmo, ale takiej opcji nie mam, muszę paczkę nadać i opłacić sam

Nie znam warunków Smart! dla sprzedających, ale dla mnie ktoś tu zakombinował, aby przyoszczędzić, w czego efekcie muszę dopłacić 30PLN za wysyłki.

Gdzie to zgłosić, gdzie szukać rozwiązania?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mar_szy Cześć. Rzeczywiście wybrałeś opcję dostawy kurierem InPost, a paczka została dostarczona do Paczkomatu - w tej sprawie skontaktuj się ze sprzedającym i ustalcie, czy jest to pomyłka nadawcy czy przewoźnika. 

Nie był to zakup w ramach Allegro Smart i te oferty nie są oznaczone ikoną Smarta - zatem przesyłka zwrotna nie jest darmowa.   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mar_szy Kurier Inpost nie bierze udziału w programie ,,smart ,, , kosz zwrotu leży po Twojej stronie .... niestety niewystarczająco zapoznałeś saię z warunkami oferty w tym ,,smart,, .

oznacz moderatorów