anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbyt wczesne wygasniecie Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40509094
#2 Obserwator#

Witam, zakupilem pakiet smart na rok w okolicach wrz-paz 2020, a teraz patrze i na moim koncie ta usluga nie jest aktywna. Dodam, ze nie rezygnowalem z pakietu. Co ciekawe, lista moich zakupow w zakladce "kupione" jest wyczyszczona, a tam mialem informacje odnosnie transakcji. Pisalem do allegro przez formularz, a w odpowiedzi otrzymalem przeslanie swojego dowodu zakupu smart na rok, a takiego nie posiadam, ale kupowalem z pakietem smart kilkadziesiat przedmiotow co powinno byc widoczne w archiwach allegro. Czy moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi? Czy ktos mi mogl sie wlamac na konto? A moze ktos z administracji allegro robi mi na zlosc? Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Poszukaj w mailach potwierdzenia zakupu Smart i sprawdź datę zakupu. Jeśli kupiłeś Smart na rok, usługa musi być aktywna. O przywrócenie zakupów do zakładki możesz poprosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

Może też kupiłeś Smart na innym koncie, a sprawdzasz na innym.

oznacz moderatorów
Client:40509094
#2 Obserwator#

Wlasnie zakladke "kupione" mam wyczyszczona do dnia 30.06.2020. Podobnie z e-mailami dotyczacymi transakcji na allegro. Nie wiem dlaczego tak jest, a konto mam caly czas to samo.

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jeśli nie twoja ta zasługa, to poszukaj winnego, Allegro jak na razie nie ma dostępu do Twojej skrzynki mailowej.

oznacz moderatorów
Client:40509094
#2 Obserwator#

Problem rozwiazany. Okazalo sie, ze mam dwa konta na jednym emailu, przez co logujac sie adresem e-mail mam dosteo do starszego konta. Faktycznie moje niedopatrzenie. 

Dzieki za pomoc

oznacz moderatorów