anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot - Allegro InPost niedostępny

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałam zwrócić przedmioty zamówione z dostawą Allegro Inpost Paczkomaty. W zakładce Zwroty sprzedawca informuje, że ta forma zwrotu jest dostępna i za darmo. Mimo to przy próbie wygenerowania kodu zwrotnego widnieje informacja "Allegro Inpost niedostępny" oraz że bezpłatnie mogę zwrócić towar Pocztą Polską. Tyle że ta metody wymaga wydrukowania etykiety, co bardzo komplikuje sprawę, gdy nie posiada się drukarki, a najbliższy punkt xero mieści się 15km od miejsca zamieszkania, nie wspominając o godzinach pracy Poczty Polskiej... Czuję się wprowadzona w błąd, czy w tej sytuacji jest jakiś sposób na wyegzekwowanie od sprzedawcy zwrotu zgodnego z informacją na stronie przedmiotu?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@skakanka_86 Towar otrzymany paczkomatem InPost powinnaś zwrócić paczkomatem. Wyjaśnij to na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c Poproś o umożliwienie zwrotu paczkomatem, zgodnie z opisem aukcji.

Ten kontakt w Twojej sprawie może być lepszy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@skakanka_86  jest to błąd allegro, mają jakiś problem z darmowym zwrotem inpostu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skakanka_86 Abyśmy mogli Ci pomóc, wskaż proszę, którego zamówienia lub oferty dotyczy ta sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie od Bonito-pl

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@skakanka_86 Widzę, że uzyskałaś już odpowiedź mailową w tej sprawie. Pozostaje mi więc jedynie jeszcze raz przeprosić za tę niedogodność.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@skakanka_86 Darmowa forma zwrotu nie oznacza, że to musi być paczkomat.

oznacz moderatorów