anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot w ramach allegro smart inpostem

MAMY ROZWIĄZANIE!
agata30_03
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wygenerować kodu zwrotu do paczkomatu ponieważ sprzedawca ma podany nie polski nr telefonu. Jak mam wygenerować kod do InPost paczkomat?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agata30_03 Cześć! Sprawdziłam tę sytuację i niestety już teraz nie będzie możliwości wygenerowania kodu zwrotu do Paczkomatu InPost. 😞 Skontaktujemy się ze Sprzedającym i poprosimy o poprawienie danych na jego koncie. 

Wygenerowałam dla Ciebie etykietę zwrotu Poczty Polskiej. Mam nadzieję, że taki zwrot nie sprawi Ci większych problemów i uda Ci się nadać paczkę w placówce Poczty Polskiej. Bardzo Cię przepraszam za kłopot! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
agata30_03
#8 Zapaleniec#

Zwrot allegro smart inpostem

oznacz moderatorów
agata30_03
#8 Zapaleniec#

Dobrze dziękuję może być pocztą.tylko teraz gdzie mogę znaleźć ta etykietę?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agata30_03 Wejdź zakładkę Moje zakupy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione. Odszukaj produkt, który chcesz zwrócić, następnie przejdź w "Szczegóły zakupu". Na kolejnej stronie pojawi się strona z zakupem. Na górze powinnaś odszukać "Rozwiń szczegóły zwrotu". Jeśli nie uda Ci się odszukać etykiety, to daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
agata30_03
#8 Zapaleniec#

Udało mi się znaleźć ta opcję ale nie mogę pobrać etykiety. Po wciśnięciu pobierz etykietę cały czas się ładuje... I nie może pobrać😕

oznacz moderatorów
agata30_03
#8 Zapaleniec#

Już pobrało dziękuję bardzo za pomoc🤗

oznacz moderatorów