anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart dla sprzedających

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

DLaczego jak kupiłem smart to przy wystawianiu aukcji nie pojawia sie smart ? Mam 7 pozytywnych komentarzy

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

xyz96
#21 Demiurg#

@AgencjaHandlowAS A po co kupiłeś Smart?? Nie trzeba kupować aby sprzedawać z tą opcją, trzeba warunki spełnić.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pewnie też chce czasem coś kupić a nie tylko sprzedawać .

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

a mam pytanie allegro paczkomaty nie działaja z opcja smart tak i pocztex kurier tak samo ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Paczkomaty działają z opcją Smart, ale trzeba spełnić warunki. Nie trzeba kupować Smart aby sprzedawać ze Smart.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

gdzies wyczytalem ze paczkomaty inpost od 4 grudnia sa oplacane normalnie a nie ze smartem

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

Przy zaznaczaniu opcji dostawy podczas wystawiania aukcji powinno byc tak ze jak wybieram paczkomaty inpost cena powinna byc mniejsza zgodna ze smart tak ?

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

a mam pytania czy jak w rozliczeniach z allegro mam na minusie kase to czy bede mogl korzystac ze smart ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wybierz Allegro paczkomaty InPost.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

jak wybieram allegro paczkomaty InPost to wychodzi cena 8,99 to cos jest nie tak powinna byc nizsza cena

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Cena nie powinna być niższa.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

przeciez ze smartem powinna byc nizsza cena za przesylke

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

a czy jak wystawilem juz wczesniej 500 aukcji to powinno wskoczyc automatycznie do tych aukcji smart

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AgencjaHandlowAS Ze Smartem powinno być zero, bez Smarta 8.99 zł. Czytałeś te wszystkie warunki? Masz minimum 5 pozytywów od różnych kupujących? Płaciłeś w terminie za korzystanie z Allegro?

Wystawiasz faktury, a nie podajesz adresów do zwrotów, nie podajesz danych firmy - wszystkie aukcje masz niezgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

a jak dodam adresy do zwrotów to smart wskoczy ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Od samego dodania adresów nie wskoczy, ale mimo to musisz je dodać, to obowiązek wynikający z przepisów i regulaminu Allegro.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

mam napisane ze adres do zwrotu dostepny w mailu po zakupie

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

a jak na rozliczeniach z allegro mam kwote ujemną to też blokuje smarta ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To NIEZGODNE Z PRAWEM.  Nie znasz zasad, poczytaj przepisy, ustawę konsumencką. Walczysz tu o Smart, a naruszasz podstawowe zasady Allegro i przepisy. Allegro powinno wysłać Ci ostrzeżenie.

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

czyli co mam dokladnie zrobic ?

oznacz moderatorów