anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART

gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć mam pytanie odnośnie SMART.

Mam udostępnioną jedną formę dostawy z ALLEGRO STANDARD- Allegro Punkty Kolporter, natomiast przy zamówieniach nie pojawia mi się Smart. Co powinienem jeszcze zrobić aby otrzymać oznaczenie Smart? Czy jest jakaś minimalna ilość rodzajów dostaw jaką muszę mieć żeby był SMART? Dodam, że przed modyfikacją dostaw (miałem ich dużo więcej, ale usunąłem kurierów) smarty zniknęły.

I drugie pytanie - czy przy dostawie Allegro UPS Odbiór w Punkcie  lub Allegro Kurier UPS można nadawać w jakichś punktach odbioru UPS? Czy tylko podczas przyjazdu kuriera? 

 

Proszę o pomoc. 

Z góry dziękuje.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

brakuje Ci ocen - minimum 5 unikalnych pozytywów oraz kuriera .

 

oznacz moderatorów

gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#
Korzystam z jakiejś promocji dla nowych sprzedawców, więc tutaj spokojnie miałem przy każdej ofercie SMART dopóki nie zmodyfikowałem cennika dostaw.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gryfing_pl 

Jakie metody udostępnić, gdy masz konto firmowe

Udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy we wskazanych przedziałach cenowych w ramach Allegro Smart!:

  • Allegro Kurier DPD
  • Allegro Pocztex Kurier 48
  • Allegro Kurier UPS.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...

oznacz moderatorów

gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Ale to któryś  z tych  trzech dostaw muszę dodać do cennika dostaw?  Inne dostawy z ALLEGRO STANDARD się nie wliczają do smarta?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gryfing_pl Tak, któraś z tych trzech dostaw musi być w ofercie. Dodatkowo możesz dodać inne. Szczegóły masz w podlinkowanym artykule.

oznacz moderatorów

gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

To jeszcze mam do Ciebie pytanie - czy dostawy kurierami np. UPS można nadawać w punktach odbioru paczek UPS czy tylko podczas podjazdu kuriera? Wiesz może jak to działa?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gryfing_pl Z tego artykułu; https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-ups-odbior-w-punkcie-metoda-dostawy-w-ramach-allegro-st... wynika, że możesz nadawać w punkcie. Podjazd kuriera to dodatkowa opcja.

oznacz moderatorów