anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa dostawa Allegro Smart! przy zakupach za mniej niż 40 zł

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Od 26 października 2021 do 3 stycznia 2022 część kupujących może skorzystać z darmowej dostawy w ramach Allegro Smart! przy zakupach za mniej niż 40 zł.

Nie wpłynie to na sposób, w jaki rozliczacie przesyłki z Allegro Smart! Jeśli zauważycie, że klient zrobił zakupy z darmową dostawą, choć kwota za zamówienie nie przekroczyła 40 zł, oznacza to, że znalazł się w jednej z trzech grup objętych tą akcją.

Kto może skorzystać

Udostępniliśmy tę opcję w trzech wariantach, trzem grupom kupujących. Różnica dotyczy minimalnej wartości zakupów. W zależności od tego, w której grupie jest kupujący, może skorzystać z darmowej dostawy w przypadku zakupów u jednego sprzedającego za minimum 20, 25 lub 30 zł.

Zmiana dotyczy tych metod dostawy:

  • Allegro Punkty Kolporter, epaka
  • Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
  • Allegro Odbiór w Punkcie DPD
  • Allegro Punkty Poczta pobranie
  • Allegro Odbiór w Punkcie UPS
  • Odbiór w Punkcie UPS
  • Allegro ORLEN Paczka
  • ORLEN Paczka
  • Allegro Paczkomaty InPost.

Rozliczenie kosztów

Jeśli kupujący zrobi zakupy w ramach Smart! za mniej niż 40 zł i skorzysta z darmowej dostawy do automatów paczkowych lub punktów odbioru to:

  • nie pobierzemy opłaty za przesyłkę Smart! – pokryjemy całkowity koszt dostawy takiego zamówienia
  • nie przyznamy rabatu w ramach Programu Szybkich Wysyłek.
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not W której grupie ja jestem i czy dotyczy to Smart na start? Bo mam jeszcze 4 naprawdę darmowe wysyłki z pięciu. Poza Smart na start darmowe nie są darmowe 🙂 Nawet Smart na start nie jest do końca darmowy, bo wielu sprzedawców koszty Smarta wlicza w cenę towaru.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości mailowej z informacją, że zostałeś objęty tą akcją, to niestety nie jesteś w żadnej z grup.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Dzięki serdeczne, nic nie mam. Widać, że to promocja dla nieświadomych, dających się nabijać w butelkę 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Dopytałam jeszcze o Smart! na start - faktycznie konta, na których jest aktywny, nie są brane pod uwagę.

W grupie znajdują się kupujący z subskrypcją Allegro Smart! aktywną co najmniej do kwietnia 2022.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Rozumiem, czyli niemal prawdziwe darmowe dostawy są nadal od 40 zł. Dzięki Natalio 🙂

oznacz moderatorów

0nez
#7 Wielbiciel#

@nat_not  napisał(a):

@xyz96 Dopytałam jeszcze o Smart! na start - faktycznie konta, na których jest aktywny, nie są brane pod uwagę.

W grupie znajdują się kupujący z subskrypcją Allegro Smart! aktywną co najmniej do kwietnia 2022.


Mam aktywny smart do 31 marca 2022 roku i nie dostałem żadnego maila. Czy jeśli teraz przedłużę smarta to będę mógł skorzystać z tej promocji?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@0nez Nie. Tę akcję wprowadziliśmy testowo. Grupy klientów zostały wybrane jednorazowo i ze względu na dokładność wyników nie będziemy dodawać nowych kupujących do testu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

0nez
#7 Wielbiciel#

No to miałem "szczęście".

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@nat_not  Pani Natalio, piszą Państwo o sprzedających, ale jak to będzie wyglądało dla kupujących? Można prosić o rozwinięcie tematu?

Wiola
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 Jeśli kupujący znalazł się w jednej z grup testowych, otrzymał od nas powiadomienie. Od 26 października ma darmową dostawę w ramach Allegro Smart! już przy zakupach o wartości 20, 25 lub 30 zł (zależy od wariantu, którym został objęty).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Albo dla takich, co dużo kupują, lub wstrzymują się z kupnem gdy nie mają w koszyku wystarczająco dla Smarta. Allegro zbiera dużo danych telemetrycznych, nie zdziwiłbym się, gdyby grupy były bardzo szczegółowo dobrane. 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyżby ta decyzja miała źrodło tu ?-https://www.money.pl/gielda/cena-akcji-allegro-najnizsza-w-historii-**piiip**-namieszal-na-rynku-669...

po mojemu trochę woda po kisielu 🤔

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Nie, nie ma to związku. Prowadzimy testy nowych wariantów usługi Smart!, aby w przyszłości zaproponować klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Lepsze doświadczenia zakupowe dla klientów na czy będą jeszcze więcej tracić sprzedawcy a odbijać sobie będą na klientach .

oznacz moderatorów