anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wystawia mi ze smart

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie dlaczego nie wystawia mi ofert ze smart skoro spełniłem warunki. Czy moze byc to wina minusowej kwoty na rozliczeniach z allegro ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mikeza
#20 Guru#

@AgencjaHandlowAS  masz na swoim koncie 8 poleceń od klientów (pozytywów), a z tego co pamiętam smart obowiązuje od 20 pozytywów.

 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

Przynajmniej pięć pozytywnych ocen Transakcji (łapki w górę), przy czym muszą to być oceny unikalne (od różnych użytkowników) z ostatnich 12 miesięcy.

tak pisze w regulaminie smart

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AgencjaHandlowAS  to widać coś się zmieniło, bo niedawno było 20, ale już wiem o co chodzi. Masz złe przesyłki, nie ten rodzaj. Powinny być np. allegro paczkomaty, na smarta łapią się tylko te rodzaje, które mają przedrostek allegro. Wszystkie inne nie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AgencjaHandlowAS numery przesyłek masz uzupełnione? 🙂

oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

jak to uzupełnić

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AgencjaHandlowAS zacznij od poprawnego cennika wysyłek, wybierz tylko te formy wysyłek, które są obsługiwane przez allegro smarta. Nie wszystkie formy łapią się do tego programu. Oczywiście cena wysyłki też ma znaczenie, ale tutaj miałeś prawidłowo ustawione, tylko musi być allegro paczkomat i allegro pocztex kurier. Coś w tym stylu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

zaznaczam allegro paczkomaty i wyskakuje cena 8,99 zamiast tego 0,01 czy jakos taka podobna cena . Dlaczego ?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

Ikoną Allegro Smart! będą oznaczone:

1. Oferty najlepszych Sprzedających, którzy m.in:

  • mają dobrą reputację i dużą liczbę poleceń (np. Super Sprzedawca),
  • ustalili politykę zwrotów przedmiotów dla swoich ofert w zakładce Warunki zwrotów i umieścili je w ofertach.

2. Oferty, w których Sprzedający udostępnią metody dostawy wymienione w tabeli.

Powyższe warunki muszą być spełnione, aby oferty były oznaczone ikoną Allegro Smart!

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

czyli jak mam powyzej 5 pozytywow to moze to byc za malo ?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AgencjaHandlowAS  jeśli w regulaminie  jest info, że 5 poztywów wystarczy to jest ok, w Twoim przypadku na 100% są ustawione złe formy wysyłek

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

AgencjaHandlowAS
#7 Wielbiciel#

teraz jak wystawiam i zaznaczam allegro paczkomaty inpost to wychodzi 8,99 a powinno byc 0,00 ze smartem nie wiem czemu tak jest

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AgencjaHandlowAS  Powinno być 8,99 a nie zero. Zero jest dopiero po zakupie ze Smartem a nie wszyscy kupujący przecież go posiadają.

_____________
Kama
oznacz moderatorów