anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłaty przy smarcie na niby niestandarty i przekroczoną wagę...

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

Sprawdzałem moje rozliczenia z Allegro i okazuje sie ,ze serwis znalazł nowe żródło do krojenia sprzedawców...

Dopłaty po prawie 36zł za przekroczona wagę...Paczaka wysłana w oryginalnym opakowaniu wrząca 21,8kg o wymiarach

58x26x57   pozawyżałem nawet wymiary do 28kg wpisałem wymiary 60x30x60

allegro wysyła dopłatę oprócz 12,99zł jeszcze 35,99 twierdzac że paczka przekraczała 31,5kg...

szkodza ,ze nie mozna tu dodać załączników ,ale według mnie robią to samo co większość pośredników kurierskich.Swoją drogą nie wiem czy nie obsługuje tego Furgonetka z którą wygrałem już w takiej sprawie w sądzie...Mam umowę zDPD i przez trzy lata i nie zapłaciłem ani razu za niestandard jezeli chodzi o te same wymiary...

Macie już takie problemy?

 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

MIRO19777 to nie allegro Cię ,, kroi ,, , a DPD , na Gadane jest duuuużo wątków na ten temat ... poszukaj .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MIRO19777, wskażesz, proszę, numery zamówień, w których niesłusznie naliczono Ci dopłatę?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

A kto przyjacielu wystawia Ci rachunek Allegro czy Dpd? To Allegro dolicza do swojego rachunku więc to Ono jest w tym przypadku stroną...

proszę bardzo oto oferty

kosiarka waży netto 16kg można sprawdzić na stronie producenta wymiary kartonu tak jak pisałem 60-50-40 a u nich przekracza 31,5kg... nr oferty 11048281172

 

druga z kolei kompresor 58/26/57 waga niecałe 22kg nr oferty 8753216022

i jeszcze kilka innych...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MIRO19777, dziękuję Ci za numery ofert, natomiast czy wskażesz numery zamówień? Pozwoli mi to szybciej zweryfikować Twoją sprawę i wyszukać taką pozycję bezpośrednio w Twoich rozliczeniach. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

MIRO19777 a kto drogi przyjacielu weryfikuje gabaryty paczki ... czyżby allegro ? . To przewoźnik nalicza opłaty , a allegro otrzymując dane dolicza do Twojego konta .

oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

Tak Allegro w białych rękawiczkach łupie pieniążki,a Ty musisz cały czas udowadniać swoje racje jak by nie miał nic lepszego do roboty...a ile ludzi macha ręką i kto jest na plusie?

oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

Pani moderator nie wiem czy Pani ma świadomość ale nie da się dołaczyć nr zamówień...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MIRO19777, da się 🙂 Przykładowo, jedno z Twoich zamówień ma numer: 39b34df1-2b6b-11ec-9385-d179003b2e2c. Wystarczy, że przekleisz ten numer w okienku. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

w jaki sposób?wklejam i pokazuje błąd...

oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

aałącznika ze skreen też nie ma gdzie wrzucić...

oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

Twój post został zmieniony, ponieważ w treści wiadomości znaleziono nieprawidłowy HTML. Usunięto nieprawidłowy HTML. Sprawdź wiadomość i wyślij ją, gdy uznasz, że jest ona prawidłowa

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MIRO19777  w edytorze tekstu masz ikonkę obraz/aparat i przez nią wrzucasz obrazy

Wklej numer zamówienia jak prosiła @mr_oma 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MIRO19777, widzę, że w tej samej sprawie napisałeś do nas mejlowo. Wskazałeś, że chodzi o zamówienie nr 6b6da611-00c8-11ec-9b80-35e2256cc981. Twoja reklamacja jest rozpatrywana. Mam nadzieję, że sytuację uda się wyjaśnić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wiczolek_michal
#9 Pomysłodawca#

A gdzie sprawdzić czy serwis doliczył coś za przesyłki ?

Jak należy ustawić te filtry w oknie rozliczenia z allegro ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wiczolek_michal, w zakładce Rozliczenia z Allegro. Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

wpisz w filtrze masz dpd dopłaty

oznacz moderatorów

wiczolek_michal
#9 Pomysłodawca#

Tam są dwa filtry proszę o dokładne wskazanie co mam ustawić by mi wyświetlio tylko dopłaty.

Dziennie mam około 50-100 pozycji - nie chcę wszystkiego wyłapywać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@wiczolek_michal w okienku Typy operacji : (wpisz\ wybierz) DPD - Kurier opłaty dodatkowe lub jak chcesz zobaczyć w innych opcjach dostawy wpisz dodatkowe i zaznacz, które Cię interesują.

oznacz moderatorów

wiczolek_michal
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za konkret.

oznacz moderatorów