anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod EAN - nowy produkt, problem z powiązaniem i dodaniem

darek_2055
#11 Animator#

Witam, wystawiłem przedmiot - ucho cholownicze (przykład z mojej aukcji). Nie mogłem powiązać z produktem bo takiego nie było. Allegro sugeruje mi powiązanie tej aukcji i chce to zrobić. Muszę wprowadzić kod EAN którego producent nie podaje. Producent podaje swój numer, który jest jednak nie poprawny wg serwisu. Jak mogę powiązać produkt lub dodać jako nowy? Bo aktualnie przez to nie spełniam wymogu połączenia z produktem.

 

Nawet na zdjęciu jest ten numer. Produkt nowy w opakowaniu

 

Drugie pytanie. Co w przypadku gdy sprzedaje rzeczy robione na zamówienie? Wymaganie nie do spełnienia.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

darek_2055 1.jeśli masz specyfikację produktu może w google odnajdziesz EAN lub skontaktuj się z producentem w celu jego uzyskania .

2. W kategrii ,, rękodzieło,, jak kojarzę EAN nie jest wymagany .

 

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

właśnie szukałem EAN u producenta i podane są do każdej części a nie właśnie do tej. Dodatkowo np schody nie są rękodziełem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

darek_2055 jeśli są wykonywane wedlug specyfikacji klienta uważam ,że można podciągnąć pod rękodzieło . Zapytamy dla pewności moderatorów .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

darek_2055 ziomek , hak wystaw jako używany , widzę ,że są podobne oferty na all...

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

dzięki, to chyba jedyne rozwiązanie. ALe głupie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

darek_2055 

no...no ziomal 😁 czy głupie ? 

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

głupie, bo rzecz używana też musi być powiązana. A kod ean mam, tylko wg allegro nie pasuje.

teraz sprawdziłem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

darek_2055 a próbowałeś wystawić zaczynając od kodu EAN ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@darek_2055, kod EAN możesz nabyć od organizacji GS1. Tu przeczytasz więcej na ten temat. Możesz również wystawić ten przedmiot na Allegro Lokalnie, gdzie nie obowiązuje wymóg produktyzacji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

wolałbym tego unikąć, rozdzielając produkty na dwa serwisy. Problemem jest to, że kod jest poprawny a wprowadzić go nie da się.

oznacz moderatorów