anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty smarta

badams71
#10 Popularyzator#

Witam. Od niedawna mam opcję smarta przy ofertach. Moje pytanie dotyczy kosztów tego smarta - na rozpisce rozliczeń pokazują się prowizje od przesyłek (0,99 paczkomat InPost, 1,99 DPD) dla zamówień ze smartem. Mam też umowę własną z InPostem. Przy ustalaniu cen naszych produktów nie uwzględnialiśmy tych dodatkowych kosztów i zastanawiamy się czy nie zaczęliśmy tracić na tym biznesie.

Może mi ktoś wytłumaczyć cały ten proces? Jak szukaliśmy informacji o tym z czym wiąże się smart i jakie warunki trzeba spełnić, to nie znaleźliśmy informacji o kosztach jakie musi z tego tytułu ponosić sprzedawca. Spełniliśmy warunki i wszedł z automatu. Pomocy!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Koszty dodatkowe Smarta, musisz doliczyć do wartości produktów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/smart-dla-sprzedawc%C3%B3w/zmiany-od-4-stycznia-dop%C5%82ata-za-pa...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@badams71 Podnosisz ceny, jak tu ktoś napisał, a tu masz jak są opłaty naliczane: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-prz...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@badams71 

I nie chcę Cię jeszcze bardziej smucić ale za kurierską DPD w smarcie 1,99 zł to płacimy tylko do 31 sierpnia. Taka chwilowa promocja. Poza promocją jest to 3,99 zł 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Dzięki wielkie. A ma ktoś może umowę własną z InPostem  do tego? Bo my mamy krócej niż miesiąc i faktura jeszcze nie przyszła i też nie wiem czy te koszty jakoś się łączą (sumują) czy są już uwzględnione w rozliczeniu z allegro. Nie jestem pewien czy dobrze tłumaczę - konto allegro jest połączone z managerem paczek, dodałem umowę własną i teraz obawiam się, że allegro sobie zabiera te 0,99 i 1,99 za każdą przesyłkę i jeszcze osobno zapłacę za każdą przesyłkę InPostowi. Po prostu już się wszystkiego spodziewam...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Dzięki, wszystko już wiem 😉

oznacz moderatorów