anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z numerem +4915

tyren
#4 Eksplorator#

Witam, dokonał zakupu u mnie użytkownik z numerem telefonu zaczynającym się od +4915 (malezja) prawdopodobnie jest to naciąganie na zadzwonienie. Na maila nie odpowiada. Paczki nie mam jak nadać (paczkomaty) bo nie mam polskiego numeru. Jak to ugryźć?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

tyren
#4 Eksplorator#

@Client:104371448 jeśli sobie nie radzę, to mnie oświeć. A jeśli podany numer byłby typu premium rate zlokalizowany w kongo i 50zł za nawiązanie polączenia to było by ok? To powinno być z grubsza sprawdzane.

edit: nie zapominając o podstawowym problemie, że na ten nie mogę nadać paczkomatem, zgodnie z życzeniem kupującego.

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

@tyren napisz do Kupującego wiadomość na czacie, że podany numer jest nieprawidłowy. Niech poda polski numer. W przeciwnym razie nie będziesz mogła zrealizować zamówienia.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@tyren Masz Smart w ofertach?Jeśli tak to wiele nie ryzykujesz.Jedynie koszt przesyłki w jedną stronę czy ten ktoś odbierze ją czy nie.Ewentualny powrót będzie darmowy.Jeśli ktoś opłacił, to zapewne ją odbierze.Zrób tak jak ktoś już wyżej napisał.Wpisz swój nr telefonu.Odbiorca otrzyma kod odbioru na maila.Po umieszczeniu przesyłki w paczkomacie odbiorczym będziesz mógł wysłać mu SMS-em swój nr telefonu i kod do odbioru paczki.

Też miałem takie przypadki i obyło się bez problemów.

Z drugiej strony Allegro powinno wprowadzić wymóg przy korzystaniu z polskiego portalu przez obcokrajowców posiadanie polskiego numeru telefonu.Niestety wiele firm kurierskich zagranicznych numerów nie akceptuje.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

<cut>

oznacz moderatorów