anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moi klienci mają "smarta" a mnie jako sprzedającemu InPost ściąga należności za wysyłkę towaru.

MAMY ROZWIĄZANIE!
nearmint
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem ponieważ InPost kasuje mnie za część wysyłek ( a część nie ), pomimo iż moi klienci posiadają wykupioną opcję smart. Prawdopodobnie coś robię źle ale nie wiem co. Jestem starym allegrowiczem ale rozpoczynam przygodę z wysyłkami. Proszę o rady i sugestie. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@nearmint jak nadajesz ? podstawą jest poprawnie wpisany maila allegro tu masz więcej 

Zgodnie z nowym modelem rozliczania przesyłek InPost, paczkę Allegro Smart! wyślesz bezpłatnie, jeśli Twój system do zarządzania sprzedażą przekazuje firmie InPost adresy mailowe klientów w prawidłowej formie, na przykład: 8wgqyk6a5+cub31c122@allegromail.pl

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nearmint
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za info. Zaraz to sprawdzę.

Ale mam pytanie: mógłbym do Ciebie zadzwonić?

Zapewne to ułatwi mi okiełznanie problemu.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam,

Paweł

[edycja]

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nearmint Nie wymieniamy się tutaj numerami telefonów, ale rozmowę telefoniczną z pracownikami Allegro, którzy pomogą rozwiązać Twój problem, możesz zamówić tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nearmint napisz do czego doszedłeś ? bo w ofercie masz tylko smart paczkomaty a kurier inpost już nie i może to jest na rachunku ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

nearmint nie wszysscy klienci mają smart lub nie wszystkie przesyłki są smart. Ja także częśc przesyłek mam za 0 zł a inna częsć jest płatna i dostaje za nie FV z Inpostu. Boć moze to ten problem??

oznacz moderatorów
nearmint
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Moze chodzi Ci o opłaty 0,99 i 1,99 zł? Jeśli tak to wszystko jest OK:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/allegro-smart-sposob-rozlicz...

 

oznacz moderatorów