anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie z opcją SMART.

MAMY ROZWIĄZANIE!
PBmarket
#7 Wielbiciel#

Witajcie.

Mam problem. Dziś dodałem opcję zakupu z opcją SMART i mam pierwszy zakup - opcja dostawy to Kurier Pocztex48, opłata za pobraniem.W związku z tym mam kilka pytań:

1. Jak próbuję nadać to wyskakuje mi komunikat, że ta opcja jest niedostępna i że powinienem dodać umowę własną z Pocztą. Mam taką umowę podpisaną, ale nie mam pojęcia gdzie powinienem wprowadzić tą umowę? Przeszukałem chyba wszystkie opcje i niestety nie potrafię sobie z tym poradzić.

2. Czy mogę przy smarcie nadawać przesyłki przez enadawcę PP?

3. Przeczytałem gdzieś, że do Smarta nie muszę mieć żadnej umowy a teraz widzę, że jest jednak wymagana. Jak to wygląda? Czy z DPD też powinienem podpisać umowę wzw z powyższym?

 

Będę wdzięczy za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PBmarket   Nie ma osobnej umowy na smart : ) Umowa jest z Pocztą Polską na smart i nie smart. 

A Smart za pobraniem to nie miał być dostępny dopiero od 2 listopada?

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PBmarket 

1 smart nie działa za pobraniem narazie 😞 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-nowe-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9gwBoLx...

2 Tak importujesz i spokojnie nadajesz sam tak robię 

3 Bez podpisywania umowy własnej z przewoźnikiem nadasz przesyłki opłacone z góry poniższymi metodami:

Koszty przesyłek doliczymy do rozliczeń z Allegro na Twoim koncie i zapłacisz za nie oraz za usługi dodatkowe na podstawie faktury od nas. Zobacz cennik.

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PBmarket
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc. Nie wiedziałam, że za pobraniem SMART nie działa. Już wiem 🙂 Pozdrawiam!

oznacz moderatorów