anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy sprzedawca ,chciałem wystawić pierwszą ofertę i cały czas pod górkę :)help

allcar-team
#7 Wielbiciel#

Witam bardzo proszę o podpowiedź jestem świeżym sprzedawcą jeszcze nie wystawiłem zadnej oferty, ukończyłem parę kursów akademia allegro, między innymi tą odnośnie przesyłek Smart . Na Allegro zajmował będę się sprzedażą opon do samochodów osobowych podczas wypełniania formularza mam kłopot z wybraniem przesyłki, nie widzę nigdzie opcji Smart do zaznaczenie, nie wiem jak do tego podchodzi Allegro ponieważ przeważnie sprzedaje się komplet czterech opon jest to dosyć duża przesyłka , i zależałoby mi na tej dostawie Smart ewentualnie z dodatkowych opcji dostawy z tego co się orientowałem to kurier DPD nie ma zbyt dużych wymagań jeżeli chodzi o pakowanie opon , nie wiem czy kwotę za kuriera ustalam ja czy jest z góry ustalona proszę o jakąkolwiek podpowiedź

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

allcar-team
#7 Wielbiciel#
Bardzo dziękuję za odpowiedź czyli muszę sfinalizować pięć transakcji i dopiero potem będę miał smarta, to jeszcze jedno pytanko bym zadał ponieważ nie wiem z kim mam ustalić koszt wysyłki czterech opon mam dzwonić do kuriera i dogadywać się z nim czy Allegro ma jakiś przedział odnośnie tego
 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ale każdy od innego kupującego.

oznacz moderatorów

allcar-team
#7 Wielbiciel#

 to jeszcze jedno pytanko bym zadał ponieważ nie wiem z kim mam ustalić koszt wysyłki czterech opon mam dzwonić do kuriera i dogadywać się z nim czy Allegro ma jakiś przedział odnośnie tego

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@allcar-team 

W drugim linku od Lwa masz cenniki dostaw do Smarta.

W ramach wysyłki Allegro DPD kurier cena musi wynosić od 0,00 zł do 12,99 zł.

Czy tą usługą wyślesz 4 opony? Nie mam bladego pojęcia. Podejrzałem jak to wygląda na Allegro i raczej komplety nie są SMART.

oznacz moderatorów

allcar-team
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@allcar-team 

Wysyłają i owszem. Pytanie, czy nie mają specjalnie zawyżonej ceny opon aby klient poczuł SMART.

Poczytaj jeszcze jak dokładnie wygląda usługa Allegro DPD Kurier.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-informacje-dla-sprzedajacych-ZGjlBn2rdU4

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Jeżeli chcesz sprzedawać opony i mieć wysyłkę SMART musisz liczyć się później z dodatkowymi opłatami za nie standardową paczkę...

Przy wysyłce Allegro DPD w Smart nawet za foliopak potrafią doliczyć takie koszty 

 

Dopytaj się w punkcie DPD bezpośrednio jakie są koszty wysyłki 

 

Osobiście sprzedaje parami opony i zawsze pakuje je w karton gdyż wysyłka wychodzi z opcją pobrania 38zł, jakbym wysyłał luzem to jest dodatkowa opłata chyba 15zł w punkcie DPD

 

Nie wiem jakie opłaty doliczu Ci Allegro przy SMARCIE gdyż u nich to ruletka, temu tu nie oferuje w sprzedaży opon 

oznacz moderatorów