anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska i koniec znaczków na listy polecone

MAMY ROZWIĄZANIE!
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Witam .

Czy Ktoś z Państwa ma jakieś informację o tym że od 1 Maja Poczta Polska nie uznaje znaczków na listy polecone pomimo tego że sprzedałi takie znaczki np. 30 Kwietnia /

Czy to oznacza że jeżeli ktoś miał kupiony zapas znaczków to są już nie ważne ? 

Proszę o informację jeśli ktoś jest w temacie

Dziękuje

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Była to sprzedaż "kolekcjonerska".🤣 A czy nie możne zrobić zwrotu(14dni).

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Nie chodzi o znaczki na listy polecone za 5.90 zł i 8.40 zł. podobno od jutra już są nie ważne a sprzedali w piątek 30.IV nic nie mówiąc . 

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Wyczytałem w internecie 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WIECZOREKPL  O znaczkach trąbili już od lutego, żeby wykorzystywać zakupione.

" Poczta Polska wydłużyła termin wprowadzenia planowanej zmiany na 1 maja 2021 roku, w celu umożliwienia wykorzystania wcześniej zakupionych znaczków. Dzięki temu okres, w jakim klienci mogą wykorzystywać zapasy znaczków pocztowych, został wydłużony o kolejne trzy miesiące. Po tym terminie, zakupione wcześniej znaczki klienci będą mogli wykorzystać do opłacenia listów zwykłych i kartek pocztowych. "

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Tak od 1 maja już bez znaczków będzie tylko nalepka z ceną .Teraz pozostaje szybko pozbyć się zapasów albo zostać ich kolekcjonerem.

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

No niestety nie słyszłem o tym a w Piątek 30.IV Pani na poczcie sprzedała mi znaczki jakby nigdy nic miał się nie zmienić . Spróbuje oddać .Dziękuje za odp.

oznacz moderatorów