anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc w ustawieniu kosztów dostawy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
hannaa2
#8 Zapaleniec#

Mam prośbę o pomoc w ustawieniu kosztów dostawy. Mianowicie chciałabym, aby koszt dostawy nie sumowały się przy zakupie kilku przedmiotów u mnie tylko był jeden koszt. Szczególnie zależy mi, żeby działała opcja allegro smart, tak, aby przy zakupie u mnie kilku przedmiotów o wartości powyżej 40zł, Kupujący miał darmową dostawę.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ares_
#14 Krzewiciel#

@hannaa2 Jak ustawiasz Cenniki dostaw to możesz tam wpisać ile maksymalnie sztuk przedmiotu może być w paczce.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@hannaa2 W cenniku zaznacz sobie "kupujący zapłaci kwotę najdroższej dostawy" i nie doliczaj dopłaty do kolejnej sztuki. Zaznacz odpowiednio dużą ilość sztuk w paczce.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/jak-ustawic-odpowiedni-sposob-laczenia-kos...

oznacz moderatorów
hannaa2
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź. Czy po zmianie wg powyższej instrukcji w ustawieniach dostaw liczby szt. w przesyłce muszę pozmieniać dostawy na wszystkich moich aukcjach?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@hannaa2 nie, wchodzisz w cennik przypisany i zmieni się automatycznie wszędzie gdzie masz go przypisanego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@hannaa2 Zmień tylko cenniki, one same dostosują się do aukcji.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@hannaa2 zmień w cenniku w paczce na 20 - 100 sztuk bo teraz jak klient kupi 5 sztuk to Ci zniknie smark 🙂

rtre.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
hannaa2
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów