anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem Allegro DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
motomarkplus
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, nie możemy nadać paczek Allegro Smart DPD. Usuwałem ciasteczka, próbowałem innej przeglądarki. Błąd przetwarzania Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem Kiedy zostanie naprawiony problem? Nie możemy od wczoraj wysłać paczki...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

😀 pewnie jakiś parametr jest blednie wstawiony. Błąd tez występuje przy nadawaniu paczek pojedynczo?

oznacz moderatorów
motomarkplus
#8 Zapaleniec#

Z naszej strony wszystko jest dobrze wstawione. Dotyczy to każdej z paczek DPD Smart. Klienci czekają a my chcemy wysyłac... Czy ktoś coś z tym robi?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@motomarkplus Cześć. Żebym mogła zweryfikować takie zgłoszenie, potrzebuję przykładowego numeru zamówienia, z którym występuje problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
motomarkplus
#8 Zapaleniec#

Problem rozwiązany. Mieliśmy za długą nazwę ulicy w nadawcy, co jest dziwne, bo od kilku lat to przechodziło, a teraz nagle pokazywało błąd.

oznacz moderatorów
gsyART
#11 Animator#

ja rano inpostem nie mogłem nadać i w końcu nie nadałem, na allegro mam status anulowane na stronie inpostu czeka na odbiór przez kuriera ponieważ w końcu zamówiłem na jutro, ciekawe czy on u siebie będzie widział ta paczkę do obioru

oznacz moderatorów