anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program szybkich dostaw nie jest równy dla wszystkich

jax1987
#10 Popularyzator#

Ze względu na zamieszkanie mamy różne godziny zamówienia kuriera, ci, co mają firmę blisko oddziałów nadają do 16. a co daleko zgłoszenia do 12. Allegro to uwzględnia w panelu jakości sprzedaży. Co o tym myślicie?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

majster_man
#14 Krzewiciel#

Dopiero jak odejdą wszyscy sprzedawcy będzie płacz i lament. A pozostali tak wywindują ceny że nikt nie będzie kupował. Już teraz klienci piszą że drogo i wybierają sklepy lokalne.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jax1987, zachęcam Cię do uzgodnienia z przewoźnikiem korzystnych dla siebie warunków. Zasady Programu Szybkich Wysyłek są jednakowe dla wszystkich sprzedających. Odpowiada za to regulamin. Więcej na temat programu przeczytasz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wszyscy są traktowani jednakowo i nie wszyscy jednakowo prowadzą swoją działalność. Ja w ogóle nie mam szans prowadząc firmę jako drugie źródło dochodu gdyż mogę wysyłać tylko przed swoją główną pracą (5-7 rano) lub po niej (17- i później) a w takich godzinach nie mam szans na dojazd kuriera.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma to odpowiedz mi w kontekście pytania @jax1987 

do której godziny oficjalny sklep allegro nadaje przesyłki?

oznacz moderatorów

jax1987
#10 Popularyzator#

Ale co tu uzgadniać ja mam do oddziału 100 km . Wiec kurier ma się teleportować ? Policja mówi ,że nadmierna prędkość zabija.    do mr oma

oznacz moderatorów

jax1987
#10 Popularyzator#

Ale co tu uzgadniać ja mam do oddziału 100 km . Wiec kurier ma się teleportować ? Policja mówi ,że nadmierna prędkość zabija.  

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

Jeszcze jedno pytanko do tego programu. Wszędzie piszą o godzinie granicznej, czyli zlecenie zrobione do godziny graniczne. A co jeśli zlecenie ( utworzenie etykiety) będzie PO godzinie granicznej, ale kurier i tak odbierze i zeskanuje jako nadaną w dniu zakupu? Np. godzina graniczna to 13, klient kupuje o godzinie 14. Robię od razu zlecenie i generuję etykietę, zlecam jako odebranie przez kuriera. Kurier przyjeżdża po wszystkie przesyłki zlecone do wysłania w tym dniu, zabiera i skanuje jako przyjętą na odział, też tą nadaną po 14 czyli po godzinie granicznej. Też dostaniemy zwrot opłat za wysłanie? Jeszcze inny przykład, też zrobiony zakup i etykieta wygenerowana po godzinie granicznej, ale przesyłka trafia do oddziału o godzinie 18 (sama osobiście dowiozłam),   zostaje zeskanowane w punkcie DPD jako przyjęta na oddział, ale nie zostaje wysłana dalej w tym samym dniu tylko na drugi dzień. Tez będzie zwrot 3,99 ?

oznacz moderatorów

jax1987
#10 Popularyzator#

Jeśli  zeskanuje w dniu zakupu, to dostaniesz zwrot. Może się tak zdarzyć, że przesyłek bez zlecenia nie odbierze, czyli przesyłki do 13 zostaną zabrane, a te po 14 już nie.

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ponawiam pytanie

Jeszcze jedno pytanko do tego programu. Wszędzie piszą o godzinie granicznej, czyli zlecenie zrobione do godziny graniczne. A co jeśli zlecenie ( utworzenie etykiety) będzie PO godzinie granicznej, ale kurier i tak odbierze i zeskanuje jako nadaną w dniu zakupu? Np. godzina graniczna to 13, klient kupuje o godzinie 14. Robię od razu zlecenie i generuję etykietę, zlecam jako odebranie przez kuriera. Kurier przyjeżdża po wszystkie przesyłki zlecone do wysłania w tym dniu, zabiera i skanuje jako przyjętą na odział, też tą nadaną po 14 czyli po godzinie granicznej. Też dostaniemy zwrot opłat za wysłanie? Jeszcze inny przykład, też zrobiony zakup i etykieta wygenerowana po godzinie granicznej, ale przesyłka trafia do oddziału o godzinie 18 (sama osobiście dowiozłam),   zostaje zeskanowane w punkcie DPD jako przyjęta na oddział, ale nie zostaje wysłana dalej w tym samym dniu tylko na drugi dzień. Tez będzie zwrot 3,99 ?

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Jeszcze raz ponawiam pytanie do moderatorów. Pytanie to samo co powyżej 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DrukiHD Cześć. Przepraszam za czas oczekiwania. Konsultuję to pytanie i proszę Cię o chwilę cierpliwości. Wrócę tutaj i dam znać, kiedy otrzymam odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DrukiHD Paczkę uznajemy za nadaną, gdy kurier ją zeskanuje i otrzymamy o tym informację od przewoźnika. Jeśli akurat kurier podjedzie i zeskanuje paczkę, mimo że jest po godzinie granicznej, to paczka będzie nadana tego samego dnia. Wysyłka przed godziną graniczną nie jest warunkiem programu (może to być mylące, bo wcześniej w Programie Szybkich Dostaw była). Liczy się moment, kiedy paczka jest nadana - zatem zwrot będzie naliczony. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

energo-dom_pl
#11 Animator#

@ko_alka @_HolaOla_  Czy coś wiadomo na temat nowego programu szybkich dostaw w 2022 ?? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@energo-dom_pl W tej chwili niestety nie mamy jeszcze dla Was szczegółowych informacji o nowym programie, ale na pewno będziemy Was o nim informować m.in. w naszych aktualnościach oraz tutaj, na Allegro Gadane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jax1987
#10 Popularyzator#

Co tu uzgadniać jak do oddziału mam 100 km. A przesyłki są nadawane za pośrednictwem Allegro . Więc proszę mi załatwić odbiór przesyłek po godz 16

oznacz moderatorów