anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od sprzedaży w kategorii Kolekcje

MetalMasterCard
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda prowizja od sprzedaży w kategorii Kolekcje ----> Karty telefoniczne

Powoli nie rozumiem tych prowizji bo sprzedana karta za 1zł to prowizja 25gr + 0,5gr wystawienie. Po sprzedaży doliczone dodatkowo 0,20gr chyba za przesyłkę Smart bo w sumie prowizja pociągnięta 0,50gr. Może wydawać się to śmieszne że ktoś wybiera Smart przy zakupie karty za 1zl ale już przy sprzedaży 30szt dla jednego kupującego prowizja liczona jest do każdej sprzedanej karty te 0,20gr za Smarta. Wychodzi na to że 50% prowizji od sprzedaży i sponsorowanie kupującym Smarta. 30szt kart po 1zł = 30zł, prowizja 30szt x 0,50gr = 15zł za używany przedmiot.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@MetalMasterCard 25 groszy to minimalna prowizja, a doliczają prowizję od wysyłki lub w smarcie 0,99- 1,99 zł w zależności od wartości zamówienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MetalMasterCard Tak działa All. dużo tu było opisów sprzedaży za 1zł. nie warto, i ta nowa prowizja od wysyłki 0,,99gr do 100zł i 1,99zł powyżej.

oznacz moderatorów

MetalMasterCard
#8 Zapaleniec#

Czyli jak dam np list polecony to prowizja od wysyłki nie będzie liczona? Niestety nie jestem w stanie przewidzieć jak się licytacja skończy, jedne sprzeda się  za np 10 zł a inne za 1zł. Nie mogę zrozumieć że od każdej sztuki do jednego kupującego dochodzi te 0,20gr. Chyba trzeba przeskoczyć na **piiip** bo nie pobierają za wystawienie w kolekcjach i wprowadzili tą fajną opcje przesyłek

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MetalMasterCard od każdej kwoty wysyłki, płacisz prowizję wysokości sprzedanego produktu 😞 a jak będzie smart to dopłata 0,99 - 1,99 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów