anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka anulowana

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

Witam.

 

Przy części zamówień z dnia wczorajszego tj. 13.06.2022, w szczegółach zamówienia przy przesyłkach wyświetla się, że została ona anulowana. Wszystkie te przesyłki zostały nadane przez SMART.

Jest to jakiś błąd przy wyświetlaniu, czy przesyłki rzeczywiście zostały anulowane? Jeżeli tak, to z jakiego powodu?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

A kolejna sprawa to przy moich zamówieniach przestało wyświetlać szybką dostawę(jutro/pojutrze) mimo, iż przesyłki wysyłane i dochodzą regularnie w czasie. Na ten moment wyświetla dostawę w piątek...

Wydaje mi się że  jest to spowodowane wyświetlaniem anulowanych przesyłek

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie wiem czy jedno z drugim ma cos wspólnego czy nie ale dzisiaj widziałam tu post od klientki, która wkurzała sie że jej zamówienie samo sie anulowało....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PurpleBlackStore podaj proszę przykładowy numer zamówienia przy którym wyświetla się informacja o anulowaniu przesyłki? Gdzie ją widzisz? 
Jeśli chodzi o drugie pytanie to wynika to z tego, że czwartek (16.06) to święto. Tutaj natomiast znajdziesz informacje na temat piątku (17 czerwca). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PurpleBlackStore
#8 Zapaleniec#

@la_nika przykładowe zamówienie z wyświetlającą się informacją o anulowaniu przesyłki: 59b11a71-eb2c-11ec-8ca5-d7ea3421f6bb.

Natomiast tak jak mówiłem wyświetla się to przy kilku zamówieniach

oznacz moderatorów