anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd takie opłaty za przesyłki Smart?

zookoi
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie niech ktoś mi to wyjaśni jak to jest bo już mi ręce opadają kupuje klient produkt za 219 zł allegro pobiera opłatę ale tu zaczyna się przygoda z allegro 

po pierwsze klient kupuje z dostawą SMART  czyli allegro powinno mi doliczyć 0.99 zł a dolicz Uwaga 5,99 ZŁ piszę szukam i nie mogę dojść jak oni to wyliczają 

oto aukcja : 

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/?query=4160b671-13bc-11ed-b486-d33a570f742a

IDENTYFIKATOR ZAMÓWIENIA:

 

a tutaj pobrana opłata za SMARTA  

Allegro Paczkomaty InPost

 

NUMER NADANIA:

674320787280281132693588

KOD:

INP_P1_PACZKOMATY

IDENTYFIKATOR ZAMÓWIENIA:

SZCZEGÓŁY:

Allegro Paczkomaty InPost - w ramach Uslugi Allegro Smart

-5,99 zł
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zookoi wszystko się zgadza , już dawno były informacje o zmianie dopłat do ,,smarka ,,https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-prz...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dopiero teraz zauważyłeś że doliczają, wcześniej było mniej bo Allegro miało promocję.😣

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zookoi u kurierów teraz też doliczają za wagę powyżej 10 kg 😂 Trzeba będzie worki pompować helem lub wodorem 🤣 ale pewnie i tak by wyszło na jedno bo doliczyli by nie standard za opakowanie foliowe lub za nieregularny kształt 😂

oznacz moderatorów

zookoi
#9 Pomysłodawca#

no i w sumie wszystko się zgadza 😱 niebawem jedynym sprzedającym na allegro będzie tylko ALLEGRO 🙂 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Byłoby 0.99 zł, ale opłata za nadanie smart zależy od kwoty zamówienia - co nie ma absolutnie żadnego sensu moim zdaniem 🙂 najważniejsze, że premia za pomysł wpadła.

Zawsze możesz przejść na Allegro One, gdzie nie ma dopłat, ale są ciągłe problemy - brak kodów odbioru, kurier nie odbiera paczek, allegro paczkomat nie działa i takie tam inne.

O wiele lepiej było jak przesyłki były płatne, prowizja od przesyłki jest zawsze niższa niż nadanie w smart i nie było jakichś bezsensownych wyliczeń zależnych od kwoty transakcji.

oznacz moderatorów

zookoi
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie , napiszcie mi  Proszę jak rozliczacie i czy doliczacie dodatkowo do produktu powyżej  300 zł tą cholerną dopłatę do wysyłki SMART ! CZYLI 7.99 ZŁ jak tu być konkurencyjnym jak pod spodem koszty nas zjadają to jest już nie normalne prowizje itp...

oznacz moderatorów

lyro
#9 Pomysłodawca#

ekhm ... matematyka. Dostosuj tak ceny, abyś wyszedł na plus 😂

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Nom, a najciekawsze jest to, że klient też płaci za smarka, chyba 50 zł rocznie, a może 40, nie pamiętam. Ot takie golenie z dwóch stron, ale po stronie sprzedającego bardziej, prawie do 0.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jesteś na bieżąco, zmieniło się i wszystko się zgadza, tamto to była promocja ze strony Allegro.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

dolicz 10zł w cenę towaru i zrób przesyłkę gratis

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Jest taka opcja, ale większość klientów Allegro ma Smart i jako pierwszy wybiera ten filtr, a przy wyborze Smart oferty z dostawą gratis wyświetlają się na stronie 60-tej, po wszystkich dostawach Smart, a mało osób ma tyle zaparcia że dochodzi do 60 strony przeglądając oferty, kończą na 3-4 stronie.

oznacz moderatorów