anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART Pobranie

DrapexPL
#12 Orędownik#

Witam.

Za usługę pobrania w ramach Allegro Smart ma zostać naliczana opłata w wysokości 3.99 PLN od przesyłki.

Proszę o informację, czy opłata zostanie również pobrana (czyli, czy zostanie zwrócona) w sytuacji, w której klient nie odbierze przesyłki i czy zwrot takiej paczki będzie również płatny?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Z tego co się dowiedziałem to nie będzie obowiązkowa forma wysyłki w smarcie i sprzedawca sam ma decydować czy wysyłać za pobraniem czy nie ,ja osobiście za pobranie nie wysyłam i innym też tak radzę ,mniej problemów .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@DrapexPL  wiedziesz za spokojne życie i potrzebujesz wrażeń? To pobrania Ci ich dostarczą...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Do tej pory ryzyko - koszt, nie odebrania przez klienta przesyłki mógł sięgać nawet 30-35zł, znaczna kwota. 

Jeżeli od 2 listopada, ryzyko spadnie do wspomnianych wyżej 3.99 to warto się nad tym zastanowić.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DrapexPL  Przecież nie zmusisz ludzi do zakupów w SMART. Udostępnisz pobrania to korzystać będą wszyscy  i smart i nie smart. Opłata 3,99 zł jest pobierana w momencie nadania więc nikt jej nie zwróci. Oby drugiej takiej nie pobierali przy powrocie paczki 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów