anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób nadać paczkę, wybrana opcja wysyłki przez klienta Pocztex kurier 48

MAMY ROZWIĄZANIE!
jarkos-sklep
#7 Wielbiciel#

Klient wybrał opcje dostawy Pocztex Kurier 48 poprzez opcję Smart. W jaki sposób mam nadać tą przesyłke? Poprzez Allegro nie mogę wygenerować etykiety, wyświetla się komunikat że usługa Ekspress 24 nie jest dostępna u tego przewoźnika ( Allegro Poczta) 

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@jarkos-sklep Udostępniłeś Allegro Pocztex, czy Pocztex? Masz umowę z przewoźnikiem?

Zobacz tu; 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Poczta Polska

 

  • Pocztex Kurier 48
  • Pocztex Kurier 48 pobranie
  • Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
  • Punkty Poczta pobranie
  • Pocztex Kurier 24
  • Pocztex Kurier 24 pobranie
  • Paczka pocztowa ekonomiczna
  • Paczka pocztowa priorytetowa
  • Paczka 48
  • Paczka 48 pobranie
  • Paczka 24
  • Paczka 24 pobranie
  • List polecony ekonomiczny
  • List polecony priorytetowy
  • List ekonomiczny
  • List priorytetowy
  • Paczka 24 odbiór w punkcie

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

  • Paczka 24 odbiór w punkcie pobranie
oznacz moderatorów
jarkos-sklep
#7 Wielbiciel#

Allegro Pocztex i Pocztex

oznacz moderatorów
jarkos-sklep
#7 Wielbiciel#

Klient wybrał opcję Allegro Pocztex 48

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jarkos-sklep Możesz nadać przesyłkę przez Wysyłam z Allegro lub z E-nadawcy. Kupujący wybrał opcję dostawy Allegro Pocztex Kurier 48 do której nie potrzebna jest umowa z przewoźnikiem. 

Upewnij się, że wprowadziłeś poprawny adres mejlowy kupującego (w domenie@allegromail.pl). W sekcji "Sposób nadania" możesz zaznaczyć jedynie "Dostarczę przesyłkę do punktu", ponieważ podjazd kuriera dla przesyłek z tą metodą dostawy nie jest w tym momencie możliwy:

ko_alka_0-1636980184281.png

Nie możesz też wygenerować więcej niż jedną etykietę dla danego zamówienia. W sekcji "Wybierz przewoźnika" powinieneś wybrać odpowiedniego przewoźnika, czyli Allegro Poczta. 

Jeśli po ponownym uzupełnienie formularza znowu pojawi się komunikat, napisz proszę dokładnie jak i gdzie nadajesz tę przesyłkę. Możesz załączyć zrzuty ekranu. 

Zachęcam Cię do udziału w kursie od Akademii Allegro - dowiesz się więcej o narzędziu Wysyłam z Allegro 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów